Aktualności: Marzec 2015

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sukces BRONIEWSKIEGO w Łodzi!

  Z przyjemnością informujemy, że owacjami na stojąco widzowie przyjęli naszego BRONIEWSKIEGO zaprezentowanego w minioną sobotę w ramach 21. Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi. Nasze przedstawienie spotkało się również ze znakomitym przyjęciem krytyki teatralnej.

  Więcejo "Sukces BRONIEWSKIEGO w Łodzi!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Wystawa TEGO NIE WIDAĆ

  Uroczystości wręczenia nagród teatralnych Prezydenta Miasta Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego będzie towarzyszyło otwarcie wystawy TEGO NIE WIDAĆ, na której zaprezentujemy zdjęcia z zakulisowego życia Teatru Wybrzeże. Autorem zdjęć jest Michał Szlaga, jeden z najwybitniejszych polskich fotografów, który przez blisko pół roku uczestniczył w niezwykle istotnych, ale często niewidocznych dla...

  Więcejo "Wystawa TEGO NIE WIDAĆ"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Kolejny sukces BRONIEWSKIEGO!

  W miniony wtorek na Dużej Scenie i na antenie TVP Kultura zaprezentowano jeden z naszych najlepszych spektakli - BRONIEWSKIEGO Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego. Miło nam poinformować, że przedstawienie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem widzów na Dużej Scenie, widzów przed telewizorami (29 tysięcy!), a także z wysokimi notami...

  Więcejo "Kolejny sukces BRONIEWSKIEGO!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: BRONIEWSKI na Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

  Po sukcesie na Festiwalu Prapremier, Festiwalu Wybrzeże Sztuki i Telewizyjnym Festiwalu Teatrów Polski przyszedł czas na prezentację w Łodzi! Miło nam poinformować, że znakomity i szeroko komentowany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego bierze udział w 21. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

  Więcejo "BRONIEWSKI na Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: BRONIEWSKI na antenie TVP Kultura!

  Z ogromną radością informujemy, że jeden z naszych najlepszych spektakli - BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego - zostanie zaprezentowany na antenie TVP Kultura w ramach Telewizyjnego Festiwalu Teatrów Polski. Transmisja na żywo z Dużej Sceny odbędzie się dzisiaj o godzinie 20.00.

  Więcejo "BRONIEWSKI na antenie TVP Kultura!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Fotorelacja z Drzwi Otwartych

  Wczoraj odbyła się 9. edycja Drzwi Otwartych w Teatrze Wybrzeże. Z przyjemnością informujemy, że odwiedziło nas niemal tysiąc widzów! Już teraz zapraszamy Państwa na kolejną edycję oraz do obejrzenia naszej fotorelacji.

  Więcejo "Fotorelacja z Drzwi Otwartych"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Drzwi Otwarte

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże. Dzisiaj po raz dziewiąty odkryjemy przed Państwem na co dzień skrywane tajemnice sceny i otworzymy podwoje teatralnych pracowni. W programie m.in. zwiedzanie Dużej Sceny, pokaz charakteryzacji teatralnej, znakomity BRONIEWSKI, warsztaty na Scenie Kameralnej, 13.

  Więcejo "Drzwi Otwarte"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PRZEDWIOŚNIE w 30. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  Zapraszamy Państwa na 30. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony PRZEDWIOŚNIU Stefana Żeromskiego. Weźmie w nim udział reżyserka Natalia Korczakowska i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 22.00 na Dużej Scenie. Wstęp wolny.

  Więcejo "PRZEDWIOŚNIE w 30. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PRZEDWIOŚNIE - po premierze

  W minioną sobotę na Dużej Scenie odbyła się premiera PRZEDWIOŚNIA Stefana Żeromskiego w reżyserii Natalii Korczakowskiej. Zapraszamy Państwa do przeczytania fragmentów recenzji spektaklu i obejrzenia galerii zdjęć.

  Więcejo "PRZEDWIOŚNIE - po premierze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: DUETY NIEISTNIEJĄCE w Rumunii

  Miło nam poinformować, że DUETY NIEISTNIEJĄCE Teatru Dada von Bzdülöw współprodukowane przez Teatr Wybrzeże wezmą udział w Międzynarodowym Biennale Teatralnym REFLEX3 w Sfântu Gheorghe w Rumunii. Prezentacja spektaklu odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 20:00 na scenie Studioul Nou w Teatrze Tamási Áron.

  Więcejo "DUETY NIEISTNIEJĄCE w Rumunii"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PRZEDWIOŚNIE - premiera!

  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Dużej Scenie odbędzie się premiera PRZEDWIOŚNIA Stefana Żeromskiego w reżyserii Natalii Korczakowskiej z Piotrem Biedroniem w roli Cezarego Baryki.

  Więcejo "PRZEDWIOŚNIE - premiera!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PRZEDWIOŚNIE w Teatrze Wybrzeże

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PRZEDWIOŚNIA Stefana Żeromskiego w reżyserii Natalii Korczakowskiej z Piotrem Biedroniem w roli Cezarego Baryki. Planowana premiera: 14 marca 2015 roku na Dużej Scenie.

  Więcejo "PRZEDWIOŚNIE w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: BABA CHANEL po raz pierwszy w Sopocie

  Serdecznie zapraszamy na znakomitą BABĘ CHANEL Nikołaja Kolady w reżyserii Adama Orzechowskiego. Pierwsze sopockie prezentacje spektaklu odbędą się w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej.

  Więcejo "BABA CHANEL po raz pierwszy w Sopocie"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Promocja na Dzień Kobiet

  Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom proponujemy bilety w cenie 20 zł na spektakl BABA CHANEL prezentowany w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę oraz spektakl TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE prezentowany w najbliższy piątek i sobotę. Bilety dostępne w kasach Teatru na hasło "Dzień Kobiet".

  Więcejo "Promocja na Dzień Kobiet"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Twórcy BRONIEWSKIEGO nominowani!

  Z radością informujemy, że reżyser Adam Orzechowski, scenograf Magdalena Gajewska i aktor Robert Ninkiewicz zostali nominowani do nagrody Splendor Gedanensis za realizację BRONIEWSKIEGO Radosława Paczochy. Uroczyste ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19.00 w Europejskim Centrum Solidarności.

  Więcejo "Twórcy BRONIEWSKIEGO nominowani!"