Dostępność

Dostępność spektakli jest dla nas bardzo ważna. Staramy się pracować nad tym, by w naszej ofercie na stałe zagościły tytuły dostosowane do potrzeb różnych osób i grup. W ofercie mamy spektakle z tłumaczeniem na Polski Język Migowy, spektakle z audiodeskrypcją oraz spektakle z napisami w języku polskim i angielskim.

Nasze sceny w ostatnich latach przeszły przez proces modernizacji, co poprawiło naszą dostępność dla osób, które mają trudności z poruszaniem się. Wszystkie nasze obiekty wyposażone są w dostępne toalety. Na Dużej Scenie, Scenie Malarnia i Starej Aptece dotrzeć można niemal wszędzie przy pomocy wind rozmieszczonych w budynku.

Więcej informacji o dostępności odnaleźć można w Deklaracji Dostępności.

Wybrane wydarzenia w naszym teatrze prezentowane są z napisami w języku polskim i z tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Niestety obecnie nie posiadamy pętli indukcyjnych.

Wybrane wydarzenia prezentowane są z audiodeskrypcją. Spektaklom z AD towarzyszą spacery sensoryczne, które odbywają się przed rozpoczęciem spektaklu.

Koordynatorkami dostępności w Teatrze Wybrzeże są:

Anna Augustyniak e-mail: Kliknij aby zobaczyć adres email, tel. 502 756 973

Weronika Łucyk e-mail: Kliknij aby zobaczyć adres email, tel. 519 155 950

Z kasą biletową skontaktować można się pod numerem tel. 519 155 636

Bardzo prosimy osoby poruszające się na wózkach o zgłoszenie swojego przybycia w kasie biletowej w celu zarezerwowania odpowiedniego miejsca na widowni.


Deklaracja Dostępnosci