Bilety

KASY BILETOWE

 

Ze względu na przerwę repertuarową kasa w Sopocie będzie nieczynna od 3 do 21 czerwca. Kasa biletowa w Gdańsku będzie funkcjonowała bez zmian.

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach biletowych czynnych od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu.

Kasa biletowa w Gdańsku, ul. Św. Ducha 2 (wejście od Targu Węglowego)
Kasa biletowa w Sopocie, ul. Bohaterów Monte Cassino 30

BILETY ONLINE

 

e-mail: Kliknij aby zobaczyć adres email
tel. 58 551 50 40, 519 155 636

Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

Zwrot biletów jest możliwy jedynie za okazaniem paragonu. W przypadku biletów indywidualnych zwroty przyjmujemy najpóźniej na dzień przed spektaklem, w przypadku zakupu biletów grupowych najpóźniej tydzień przed planowanym wydarzeniem. 

 

Numer konta bankowego Teatru Wybrzeże:
PKO BP 56 1440 1101 0000 0000 1222 1797

Płatność przelewem należy uzgodnić przy wcześniejszej rezerwacji z kasą biletową. 

CENNIK

SPEKTAKL                   WSOPOTWZIĘCIFAUST, IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA, PIĘKNA ZOŚKA,
ROMEO I JULIA IS NOT DEAD, WSZYSTKO SZWINDEL, WYZWOLENIE
GRUPA 1GRUPA 2GRUPA 3
normalny / ulgowy140 / 120100 / 8080 / 6050 / 4030 / 25
GRUPOWY
normalny / ulgowy / szkolny
130 / 110 / 5090 / 70 / 5070 / 50 / 4045 / 35 / 2525 / 22 / 20
Wejściówka na schody*3030302020
Teatralny czwartek50303030X
Spektakl seniora
(wybrany wydarzenia miesiąca)
30303030X

GRUPA 1

AWANTURA W CHIOGGI, BALKON, CIEMNOŚCI KRYJĄ ZIEMIĘ, CZEGO NIE WIDAĆ, DZIEWCZYNA, KTÓRA PODEPTAŁA CHLEB, FEDRA, KRONIKA WYPADKÓW MIŁOSNYCH, RESZTKI, PUNKT ZERO, PUSTE MIEJSCA, SZKLANA MENAŻERIA, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, TROJANKI,

GRUPA 2

BUNBURY, EMIGRANTKI, FADO, FATUM, INTELIGENCI, KIM JEST PAN SCHMITT?, KOŁO SPRAWY BOŻEJ, KORDIAN, LILLA WENEDA, NIECZUŁOŚĆ, NIEPOKÓJ, NIEZWYCIĘŻONY, NORA, PLAC BOHATERÓW, POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, RESET, SCENY Z EGZEKUCJI, SZTUKA, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, UPIORY, ŻABUSIA, ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA

GRUPA 3

SZELMOSTWA LISA WITALISA, ZACZAROWANA KRÓLEWNA, ZŁOTY KLUCZ
 

 

 

* przeczytaj regulamin wejściówek

 

BILETY ULGOWE

Przysługują uczniom, studentom, emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnością i honorowym dawcom krwi po okazaniu legitymacji.ZWROTY BILETÓW

 

 •  w przypadku biletów zakupionych drogą internetową wystarczy zgłosić zwrot drogą maillową do kas biletowych najpóźniej na dzień przed spektaklem (Kliknij aby zobaczyć adres email), należność zostanie zwrócona na konto, z którego dokonywano płatności w systemie PayU
   
 • zwroty biletów zakupionych w kasach mogą być dokonywane drogą mailową; wystarczy wysłać na nasz adres (Kliknij aby zobaczyć adres email) zdjęcia lub skany biletów oraz paragonu, a w mailu podać numer konta; dodatkowo w treść maila wpisać należy zapis o Polityce prywatności, który znajdziecie Państwo pod adresem https://www.teatrwybrzeze.pl/rezerwacje/
   
 • zwroty biletów będących realizacją Biletu Otwartego: kody voucherów odzyskują swoją ważność
   
 • zwroty biletów będących realizacją karnetu: zostaną wydane duplikaty karnetów z nową pulą miejsc do wykorzystania

 

WARSZTATY, ZWIEDZANIE

Wstęp: 15 zł / osoba

PREMIERY

Bilet: 100 zł (liczba biletów dopuszczonych do sprzedaży ograniczona w zależności od planu widowni).

KARNET TEATRALNY

 • Normalny: 400 zł
 • Ulgowy: 300 zł 
 • VIP: 1800 zł
 • Bilet na spektakl po terminie ważności karnetu: 15 zł

BILET OTWARTY

Jednoosobowy: 80 zł 

Dwuosobowy: 150 zł

Informacje o rabatach dla grup: Kliknij aby zobaczyć adres email

PROMOCJE

 

Wymienione ceny nie obowiązują w przypadku premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych. Poniższe promocje nie łączą się ze sobą. 
 

TEATRALNY CZWARTEK

W każdy czwartek na wszystkich scenach - cena biletu tylko 30 zł (w przypadku spektaklu Wsopotwzięci - 50 zł).

 

SPEKTAKL SENIORA

Co miesiąc prezentujemy spektakl objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na wskazane przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 30zł! Promocja dostępna w kasie biletowej za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Najbliższy spektakle seniora to: POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ - 7 lipca, godz. 17:00.

 


KARNET TEATRALNY

Zapraszamy Państwa do zakupu Karnetu Teatralnego obejmującego 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Jest on ważny przez rok od daty zakupu. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach - przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl). Koszt karnetu to 400 zł (normalny) i 300 zł (ulgowy). Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery.  Po upływie terminu ważności karnetu można go wykorzystać za dopłatą 15 zł od miejsca. 
 
 

BILET OTWARTY
 
Serdecznie zachęcamy do zakupu Biletu Otwartego, będącego idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy i na jaki spektakl zechce go wykorzystać. Bilet Otwarty jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże. Bilet do nabycia w cenie 150 zł dla dwóch osób i 80 zł dla jednej osoby. Po upływie terminu ważności Biletu Otwartego można go wykorzystać za dopłatą 15 zł od miejsca. Bilet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne oraz premiery.
 

Informacje dla posiadaczy biletów otwartych:

Bilet Otwarty należy wymienić na bilet wstępu na spektakl.
Można tego dokonać w kasie biletowej po wcześniejszej rezerwacji miejsc:

nr. telefonu: 519 155 636 lub mailowo: Kliknij aby zobaczyć adres email 
pon. – pt. 12.00-19.00 / sob.-niedz. 14.00-19.00


Następnie Bilet otwarty należy wymienić w kasie na bilet wstępu na spektakl.Bilet Otwarty można również zrealizować samodzielnie na stronie bilety.teatrwybrzeze.pl

Po wybraniu terminu i miejsc należy przy każdym z nich wybrać rodzaj biletu: Bilet Otwarty Dwuosobowy lub Bilet Otwarty Jednoosobowy. Następnie prosimy o wpisanie kodu z Biletu Otwartego w polu ”Podaj kod biletu otwartego” oraz dwukrotne kliknięcie opcji "Przelicz". Bilet wstępu zostanie przesłany elektronicznie na podany przez Państwa adres mailowy.


KARNET VIP

Karnet zawiera 9 dwuosobowych biletów do wykorzystania na 9 najbliższych premier. Koszt karnetu to 1800 zł.
 


BILET RODZINNY

Serdecznie zapraszamy do familijnych wizyt w Teatrze. By zabrać najbliższych do Teatru wystarczy nabyć 2 bilety w cenie pełnopłatnej, a za każdy kolejny zapłacą Państwo jedynie 30 zł. Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie pięcioosobowej grupie i obowiązuje na wszystkie spektakle z bieżącego repertuaru. Bilet Rodzinny do kupienia w kasach Teatru Wybrzeże.
 


KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny proponujemy 10 zł rabatu na bilety na niedzielne spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty Dużej Rodziny. Promocje nie łączą się ze sobą. Rabat obowiązuje od ceny biletu normalnego.

KDR.jpg


TANIEJ Z KARTĄ DO KULTURĄ

Dla posiadaczy Karty do Kultury Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - proponujemy 5 zł rabatu na bilety na wszystkie spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty do Kultury. Więcej informacji o Karcie do Kultury znajdą Państwo na stronie www.kartadokultury.plGDAŃSKA KARTA MIESZKAŃCA 

Karta uprawnia do rabatu:
- 35% na wtorkowe i środowe spektakle (nie dotyczy: premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych).

1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.

122661796_1100103573754023_1016107991000184522_n.png

KARTA SOPOCKA

Karta uprawnia do rabatu: 35% na spektakle prezentowane na Scenie Kameralnej w Sopocie. Zniżka od podstawowej ceny biletu normalnego (nie dotyczy: premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych, a także spektakli z III grupy cenowej).

 

karta sopocka.png

 

KICKET

Bilety na wybrane spektakle Teatru Wybrzeże dostępne są również na portalu kicket.com