Aktualności: Czerwiec 2020

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Otwieramy kasy biletowe

  Drodzy widzowie, z przyjemnością informujemy, że już od najbliższego wtorku będzie czynna kasa biletowa w Gdańsku, natomiast od środy kasa biletowa w Sopocie. Jednocześnie przypominamy o możliwości zakupu biletów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

  Więcejo "Otwieramy kasy biletowe"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: NIE TYLKO O MODZIE w Starej Aptece

  Czas na drugi film w ramach Recepty w Starej Aptece ON-LINE, realizowanym wspólnie z Ninateką - tym razem polecamy Państwu NIE TYLKO O MODZIE w reżyserii Marii Kwiatkowskiej z 1965 roku, będący nieco ironicznym komentarzem kronik z lat 40., 50. i początku 60.

  Więcejo "NIE TYLKO O MODZIE w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Spotkajmy się ponownie w Teatrze

  Drodzy widzowie, z radością informujemy, że w związku z pojawieniem się możliwości prowadzenia działalności artystycznej zaczynamy powoli wznawiać naszą aktywność. Przepisy epidemiczne nadal nas obowiązują - dystanse społeczne i w połowie wypełniona widownia. Dlatego wprowadziliśmy nowy regulamin dotyczący widzów. Lato 2020 będzie na pewno inne.

  Więcejo "Spotkajmy się ponownie w Teatrze "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ZMIERZCH BOGÓW w cyklu Teatr online!

  Teatr Wybrzeże i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszają do wspólnego oglądania kolejnego spektaklu w cyklu Teatr online! Tym razem na kanale YouTube Teatru Wybrzeże - https://youtu.be/K8AFs96GZ6A - prezentujemy znakomicie zrealizowaną i nagrodzoną rejestrację telewizyjną ZMIERZCHU BOGÓW Viscontiego w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego.

  Więcejo "ZMIERZCH BOGÓW w cyklu Teatr online!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Recepta ON-LINE

  Po dłuższej przerwie powracamy do Recepty w Starej Aptece, dodając do niej ON-LINE - choć kwarantanna się kończy, wielu z Państwa nadal pozostanie w domach, by niepotrzebnie nie narażać swojego zdrowia. Na naszym profilu na Facebooku co dwa tygodnie znajdą Państwo propozycje filmów dokumentalnych, wartych obejrzenia i dostępnych w zasobach...

  Więcejo "Recepta ON-LINE"