Aktualności: Listopad 2019

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: XI edycja Wybrzeża Sztuki

  Trwa XI edycja Wybrzeża Sztuki - corocznego przeglądu tego co najciekawsze i najbardziej wyczekiwane w polskim teatrze. Za nami prezentacja WOJNY POLSKO-RUSKIEJ POD FLAGĄ BIAŁO-CZERWONĄ, spektaklu EWELINA PŁACZE i DŁUGU. XI. edycję Wybrzeża Sztuki zakończy najbardziej wyczekiwana premiera sezonu - CAPRI - WYSPA UCIEKINIERÓW Krystiana Lupy z Teatru Powszechnego w Warszawie.

  Więcejo "XI edycja Wybrzeża Sztuki"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: TROJANKI na Festiwalu Boska Komedia

  Znakomite TROJANKI Eurypidesa w reżyserii Jana Klaty biorą udział w 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w konkursie INFERNO. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 17.15 i we wtorek, 10 grudnia o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie.

  Więcejo "TROJANKI na Festiwalu Boska Komedia"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Ósma Recepta w Starej Aptece

  W najbliższy poniedziałek, 18 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się ósma Recepta w Starej Aptece, w ramach której zaprezentujemy film WHITE CUBE Wojciecha Pustoły. Po projekcji odbędzie się rozmowa z reżyserem. Wstęp wolny!

  Więcejo "Ósma Recepta w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA na Festiwalu Polska w IMCE

  Znakomita ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA Arthura Millera w reżyserii Radka Stępnia bierze udział w 8. edycji Festiwalu Polska w IMCE. Przedstawienie zostanie zaprezentowane dzisiaj i jutro o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Imka w Warszawie.

  Więcejo "ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA na Festiwalu Polska w IMCE"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: NIEZWYCIĘŻONY w programie KULTURA DOSTĘPNA

  Zapraszamy Państwa na kolejny spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W niedzielę, 24 listopada o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy spektakl NIEZWYCIĘŻONY Torbena Bettsa w reżyserii Jarosława Tumidajskiego.

  Więcejo "NIEZWYCIĘŻONY w programie KULTURA DOSTĘPNA"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PORTRETY w Starej Aptece

  We foyer Starej Apteki prezentujemy wystawę Henryka Pietkiewicza PORTRETY, na którą składają się fotografie wybitnych osób polskiej kinematografii i teatru m.in. Andrzeja Wajdy, Jana Englerta, Olgierda Łukaszewicza i Janusza Gajosa. Fotogramy te przedstawiajà wybrane postacie w charakterystycznym stylu wykorzystującym bliskie plany i kierujące uwagę na skupienie lub emocje.

  Więcejo "PORTRETY w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na grudzień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na grudzień. W tym czasie zaprezentujemy ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, KARMANIOLĘ czyli OD SASA DO LASA, AKT RÓWNOLEGŁY, KORDIANA, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, LITTLE PONY, spektakl PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ, FATUM, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, FEDRĘ,...

  Więcejo "Repertuar na grudzień"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Warsztaty z Polskiego Języka Migowego

  Co wiesz o świecie Głuchych? Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach języka migowego. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się najczęściej wykorzystywanych znaków PJM, a także poznać reguły migania z uwzględnieniem kluczowych dla tego języka zagadnień: spotkania będą poświęcone znakom w kontekście mimiki, przestrzeni, wizualizacji i gramatyki.

  Więcejo "Warsztaty z Polskiego Języka Migowego"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Rodzic w Teatrze

  Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

  Więcejo "Rodzic w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Warsztaty ruchowe - KARMANIOLA: Zatańcz wolność.

  Zapraszamy na bezpłatny warsztat ruchowy do spektaklu KARMANIOLA, czyli OD SASA DO LASA, który odbędzie się w czwartek, 28 listopada o godzinie 19:00 w Czarnej Sali.

  Więcejo "Warsztaty ruchowe - KARMANIOLA: Zatańcz wolność."
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Bilet otwarty

  Bilet otwarty jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "Bilet otwarty"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

  Teatr Wybrzeże po raz kolejny bierze udział w akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. W dniach od 22 do 24 listopada zapraszamy do zakupu 2 biletów 50% taniej na spektakle z naszego bieżącego repertuaru.

  Więcejo "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Spektakl seniora

  Drodzy seniorzy, co miesiąc prezentujemy jeden tytuł specjalny objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na dane przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 20 zł! Promocja dostępna w kasach biletowych za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Najbliższy spektakl seniora to: SEANS z 15 grudnia.

  Więcejo "Spektakl seniora"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: APOLLO w ramach IV Tygodnia Ukraińskiego

  Serdecznie zapraszamy na spektakl APOLLO w reżyserii Niny Chyżnej z Teatru Nieft. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w sobotę, 9 listopada o o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże w ramach IV Tygodnia Ukraińskiego w Gdańsku.

  Więcejo "APOLLO w ramach IV Tygodnia Ukraińskiego"