Aktualności: Styczeń 2018

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Ferie w Teatrze Wybrzeże

  Serdecznie zapraszamy na Ferie w Teatrze Wybrzeże, w ramach których odbędzie się sześć lekcji teatralnych, osiem tur zwiedzania teatru oraz kolejna edycja Rodzica w Teatrze. 

  Więcejo "Ferie w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Nominacje do nagrody Osobowość Roku 2017

  Z radością informujemy, że Adam Orzechowski i Grzegorz Gzyl zostali nominowani do nagrody Dziennika Bałtyckiego Osobowość Roku 2017! Dyrektor Teatru Wybrzeże został nominowany za „wkład w życie kulturalne, a w szczególności za sposób, w jaki Teatr Wybrzeże uczcił jubileusz 70-lecia swojego istnienia”, natomiast Grzegorz Gzyl za „osobowość i charyzmę”.

  Więcejo "Nominacje do nagrody Osobowość Roku 2017"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na luty

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na luty. W tym czasie zaprezentujemy PORTRET DAMY, MARY PAGE MARLOWE, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, spektakl SKRZYNK@PANDORY, DWÓCH W TWOIM DOMU, UWIEDZIONYCH, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, SEANS, BABĘ CHANEL, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, SEKS DLA OPORNYCH oraz...

  Więcejo "Repertuar na luty"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Trzynasta odsłona projektu Teatr przy Stole/Stół przy Wybrzeżu

  Dzisiaj o godzinie 18.30 w Dworku Sierakowskich w Sopocie odbędzie się trzynasta odsłona projektu Teatr przy Stole/Stół przy Wybrzeżu, którego drugi sezon poświęcony jest dramaturgii europejskiej.

  Więcejo "Trzynasta odsłona projektu Teatr przy Stole/Stół przy Wybrzeżu"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Po castingu

  Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym osobom za wzięcie udziału w castingu do spektaklu PORTRET DAMY w reżyserii Eweliny Marciniak. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i teatralną przygodę. Wybór był niezwykle trudny, wszyscy byliście wspaniali. Niestety ta konkretna realizacja nie pozwala na pracę z każdym z Was.

  Więcejo "Po castingu"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Jubileuszowe TRESOWANE DUSZE

  Serdecznie zapraszamy na 50. TRESOWANE DUSZE. Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia.

  Więcejo "Jubileuszowe TRESOWANE DUSZE"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Casting

  Teatr Wybrzeże poszukuje dziewczynki z umiejętnościami tanecznymi w wieku 7-10 lat do roli Pansy Osmond w spektaklu PORTRET DAMY w reżyserii Eweliny Marciniak.

  Więcejo "Casting"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: SMAKI TEATRU

  Z końcem grudnia zakończyliśmy nasz projekt SMAKI TEATRU, który realizowaliśmy w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2017. Od czerwca do grudnia zaprezentowaliśmy 5 spektakli repertuarowych, które przystosowaliśmy do potrzeb osób niesłyszących i niedosłyszących poprzez tłumaczenie na język migowy, oraz osób niewidomych i niedowidzących poprzez audiodeskrypcję.

  Więcejo "SMAKI TEATRU"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Podsumowanie znakomitego 2017 roku

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie! To był znakomity rok dla naszego Teatru. Zaprezentowaliśmy 57 tytułów, zagraliśmy 477 spektakli w tym 7 premier. Odwiedziło nas 102 tysiące widzów. Miło nam poinformować, że frekwencja na naszych scenach wyniosła 100 procent! W minionym roku z powodzeniem zorganizowaliśmy IX edycję Wybrzeża Sztuki, która spotkała się...

  Więcejo "Podsumowanie znakomitego 2017 roku"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ZAKOCHANY SZEKSPIR wśród najlepszych!

  Miło nam poinformować, że portal Trójmiasto.pl uznał ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA za jeden z najlepszych spektakli mijającego roku! Redakcja portalu wyróżniła także nasz sezon jubileuszowy, w tym spektakl URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA.

  Więcejo "ZAKOCHANY SZEKSPIR wśród najlepszych!"