Ferie w Teatrze Wybrzeże

Ferie w Teatrze Wybrzeże

Serdecznie zapraszamy na Ferie w Teatrze Wybrzeże, w ramach których odbędzie się sześć lekcji teatralnych, osiem tur zwiedzania teatru oraz kolejna edycja Rodzica w Teatrze. 

LEKCJE TEATRALNE

Co to znaczy improwizować? Jak korzystać z wyobraźni? Ile zastosowań może mieć zwykłą kość? Lekcje teatralne są propozycją dla dzieci i młodzieży, która pragnie zapoznać się z teatrem poprzez działanie. Przy użyciu rekwizytów, improwizacji i ćwiczeń ruchowych uczestnicy mają okazję poznać podstawy dramy.

Oferta dla grup zorganizowanych. Zajęcia odbędą się w Czarnej Sali. Koszt udziału wynosi 5 zł od osoby. Czas trwania zajęć wynosi ok. 90 minut. Opiekunom przysługują bezpłatne wejściówki. Oferta skierowana do grup powyżej 7 roku życia. Jednorazowo w warsztacie może wziąć udział od 10 do 30 osób. Terminy: 29 stycznia godz. 10:00 i 12:00, 31 stycznia godz. 10:00 i 12:00, 5 lutego godz. 10:00 i 12:00. Konieczne wcześniejsze zapisy - weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

ZWIEDZANIE TEATRU

Jakie miejsce w teatrze jest najważniejsze? Po co w teatrze kulisy? Czy widz jest tak samo potrzebny jak aktor? Zapraszamy przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolną, wycieczki półkolonii do obejrzenia kulis Teatru Wybrzeże. Trasa zwiedzania uwzględnia m.in. widownię, scenę oraz pracownie teatralne w Gdańsku.

Czas trwania wycieczki wynosi ok. 90 minut, grupa zwiedzających może liczyć minimalnie 10, a maksymalnie 30 osób, koszt udziału wynosi 5 zł od osoby. Terminy: 29 stycznia godz. 10:00 i 12:00, 31 stycznia godz. 10:00 i 12:00, 5 lutego godz. 10:00 i 12:00, 8 lutego godz. 11:00 i 13:00. Konieczne wcześniejsze zapisy - weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

RODZIC W TEATRZE

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja... Najbliższy spektakl prezentowany w ramach "Rodzica w Teatrze" to: TAJEMNICZA IRMA VEP z 11 lutego. Czas opieki obliczony jest na pół godziny przed spektaklem do pół godziny po spektaklu. Wejście od ul. Teatralnej przez portiernię. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy dzieci (od 3 roku życia) oraz rezerwacja miejsc na wybrane spektakle pod numerem telefonu 58 301 13 28.