
Jedzie w czarnej trumnie
diabeł w rybim futrze.Jak się uśmiechniesz,
to ci nosa utrze.*
W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu Nosferatu w reż. Mariusza Grzegorzka. Premiera już 12 grudnia na Dużej Scenie.
fot. Mateusz Dąbrowski
Więcej informacji o spektaklu: link
*Scenariusz spektaklu na motywach filmu Friedricha Wilhelma Murnaua, Mariusz Grzegorzek