Po premierze RESETU

Po premierze RESETU

W minioną sobotę na Scenie Kameralnej odbyła się polska prapremiera RESETU Almy De Groen w reżyserii Anny Gryszkówny. Z przyjemnością informujemy, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i części krytyki teatralnej:

„Sztuka została zgrabnie napisana, akcja toczy się wartko, co chwila jesteśmy zaskakiwani nieoczekiwanym obrotem zdarzeń, choć początkowe śmiechy na widowni milkną pod koniec przedstawienia.”

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

Sztuka Anny Gryszkówny jest ciekawym mariażem komedii z dramatem, gdzie feminizm i patriarchat są jedynie punktem wyjścia całej opowieści. [...] Sztuka Anny Gryszkówny jest na pewno warta uwagi ze względu na ciekawą tematykę, która nie została przesadzona w żadną ze stron. I za to należą się brawa, bo bardzo łatwo można było zrobić z tego farsę, która kompletnie wypaczyłaby clue całości.

Patryk Gochniewski, Trójmiasto.pl

„RESET to udane połączenie komedii z dramatem i historią kryminalną.”

Marek Nowak, Informator Pomorza

„RESET to dobrze opowiedziana historia z otwartym zakończeniem. Anna Gryszkówna stworzyła spektakl, w żaden sposób nie pretendując do moralizowania widzów, a tym bardziej dawania konkretnej recepty na życie. W sposób delikatny sportretowała swoje bohaterki, przy okazji nie oceniając żadnej z nich.”

Maria Dworzecka, Teatralia Trójmiasto