Aktualności: Sierpień 2020

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: WRACALIŚMY WRESZCIE DO WŁASNEGO DOMU

  Okolicznościowe zdarzenie teatralne WRACALIŚMY WRESZCIE DO WŁASNEGO DOMUTeatr Wybrzeże, Stara Apteka - niedziela, 30 sierpnia 2020, godz.19.30a także Scena Malarnia - transmisja video na żywo ze Starej Apteki

  Więcejo "WRACALIŚMY WRESZCIE DO WŁASNEGO DOMU"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŻABUSIA - po premierze

  Drodzy Państwo, w minioną sobotę na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim odbyła się premiera ŻABUSI Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. Z przyjemnością informujemy, że przedstawienie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej.

  Więcejo "ŻABUSIA - po premierze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ARIZONA w Starej Aptece

  W ramach siódmej Recepty w Starej Aptece ON-LINE zapraszamy Państwo do obejrzenia filmu dokumentalnego Ewy Borzęckiej ARIZONA, który w swoim czasie wywołał sporo kontrowersji. Reżyserkę oskarżano między innymi o manipulację faktami i selektywność w doborze protagonistów oraz zarejestrowanych materiałów.

  Więcejo "ARIZONA w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sopot Non-Fiction

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na Festiwal Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction, który odbędzie się już po raz dziewiąty. Pomimo wyjątkowej sytuacji, Festiwal odbędzie się w formie stacjonarnej.

  Więcejo "Sopot Non-Fiction"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŻABUSIA w Teatrze Wybrzeże

  Trwa Lato w Teatrze Wybrzeże! Dzisiaj o godzinie 20.00 na Scenie Letniej odbędzie się premiera ŻABUSI Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy!

  Więcejo "ŻABUSIA w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: 89 MM OD EUROPY w Starej Aptece

  W ramach szóstej Recepty w Starej Aptece ON-LINE, niemal w samym środku sezonu urlopowego, proponujemy Państwu krótkometrażowy dokument Marcela Łozińskiego 89 MM OD EUROPY - film nominowany m.in. do Oscara oraz Europejskiej Nagrody Filmowej. Po upadku muru berlińskiego wielu artystów podejmowało temat jednoczenia się Europy po prawie pół wieku trwającym podziale.

  Więcejo "89 MM OD EUROPY w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sukces Teatru Wybrzeże!

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie, w poniedziałek, 27 lipca w Starej Aptece odbyła się długo wyczekiwana uroczystość wręczenia Nagród Teatralnych Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagród Teatralnych Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia sceniczne w 2019 roku. Z dumą informujemy, że nasi znakomici artyści i spektakl ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA zdobyli następujące laury i wyróżnienia!

  Więcejo "Sukces Teatru Wybrzeże!"