Aktualności: Marzec 2020

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Orędzie na Międzynarodowy Dzień Teatru

  Drodzy widzowie, dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru! Z tej okazji zapraszamy Państwa do lektury tegorocznego orędzia, którego autorem Shahid Nadeem, pakistański dramatopisarz i reżyser.

  Więcejo "Orędzie na Międzynarodowy Dzień Teatru"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ZACZAROWANA KRÓLEWNA w finale Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej

  Miło nam poinformować, że ZACZAROWANA KRÓLEWNA Artura Oppmana w reżyserii Michała Derlatki znalazła się w finale V edycji Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej KLASYKA ŻYWA!

  Więcejo "ZACZAROWANA KRÓLEWNA w finale Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Rusza cykl Teatr online!

  Teatr Wybrzeże i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszają do wspólnego oglądania online wybranych tytułów z repertuaru Teatru. Rejestracja spektakli dostępna będzie przez 24 godziny od daty i godziny prezentacji na stronie www.pomorskie.eu i www.gdansk.pl oraz na kanale You Tube pomorskie.eu.

  Więcejo "Rusza cykl Teatr online!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Ziaja laureatem nagrody Splendor Gedanensis

  Miło nam poinformować, że firma Ziaja została laureatem nagrody Splendor Gedanensis „za wsparcie sponsorskie projektów kulturalnych realizowanych przez Teatr Wybrzeże". Ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród odbyło się w miniony piątek na Dużej Scenie naszego Teatru. Nagrodzonemu mecenasowi serdecznie gratulujemy!

  Więcejo "Ziaja laureatem nagrody Splendor Gedanensis"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: TROJANKI w Lublinie

  TROJANKI Eurypidesa w reżyserii Jana Klaty ze scenografią Mirka Kaczmarka znalazły się w finale konkursu IV edycji Festiwalu Scenografii i Kostiumów Scena w Budowie. Przedstawienie powalczy o nagrodę Złotej Kieszeni i zostanie zaprezentowane w piątek, 17 kwietnia o godzinie 19.00 na Scenie Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

  Więcejo "TROJANKI w Lublinie"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na kwiecień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na kwiecień. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA, a także TROJANKI, BELLA FIGURA, RAJ DLA OPORNYCH, KARMANIOLĘ CZYLI OD SASA DO LASA, KORDIANA, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, RESET, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, SEANS, FATUM, NIEZWYCIĘŻONEGO i KONIEC WIELKIEJ WOJNY.

  Więcejo "Repertuar na kwiecień"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: TROJANKI po angielsku

  We wtorek, 7 kwietnia o godzinie 19.00 TROJANKI zostaną prezentowane w dodatkowej, angielskiej wersji językowej (tekst sztuki będzie wyświetlany ponad sceną). Teatr Wybrzeże przygotował tłumaczenie sztuki z myślą o turystach oraz obcokrajowcach mieszkających w Trójmieście. Zapraszamy!

  Więcejo "TROJANKI po angielsku"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Dwunasta Recepta w Starej Aptece

  W poniedziałek, 16 marca o godzinie 18.00 zapraszamy na dwunastą Receptę w Starej Aptece, w ramach której zaprezentujemy film WARANY Z KOMODO Michała Borczucha. Po projekcji odbędzie się rozmowa z reżyserem. Spotkanie poprowadzi Michał Kurkowski. Wstęp wolny!

  Więcejo "Dwunasta Recepta w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Rodzic w Teatrze

  Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

  Więcejo "Rodzic w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Spektakl seniora

  W sezonie 2019/2020 co miesiąc prezentujemy spektakl objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na to przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 20zł! Promocja dostępna w kasach biletowych za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

  Więcejo "Spektakl seniora"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Nominacje do nagrody Splendor Gedanensis

  Z radością informujemy, że nasza znakomita aktorka Agata Bykowska została nominowana do nagrody Splendor Gedanensis za rolę Maryni w spektaklu KARMANIOLA, CZYLI OD SASA DO LASA. Kapituła nagrody nominowała ponadto do tytułu Mecenasa Kultury Gdańska firmę Ziaja za wsparcie finansowe Teatru Wybrzeże. Laureatów nagrody poznamy w najbliższy piątek, 6 marca podczas uroczystej...

  Więcejo "Nominacje do nagrody Splendor Gedanensis"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Dzień Kobiet w Teatrze Wybrzeże

  Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom już teraz składamy najlepsze życzenia i serdecznie zapraszamy na spektakle prezentowane 8 marca - na TAJEMNICZĄ IRM VEP oraz RUSKICH. Na wszystkich widzów tego dnia będzie czekać słodka niespodzianka. Bilety dostępne w kasach Teatru oraz na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

  Więcejo "Dzień Kobiet w Teatrze Wybrzeże"