Rodzic w Teatrze

Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

Najbliższy spektakl prezentowany w ramach "Rodzica w Teatrze" to: JAK WAM SIĘ PODOBA z 14 lipca. Czas opieki obliczony jest na pół godziny przed spektaklem do pół godziny po spektaklu. Wejście od ul. Teatralnej przez portiernię. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy dzieci (od 3 roku życia) oraz rezerwacja miejsc na wybrane spektakle pod numerem telefonu 58 301 13 28.

UWAGA!

Spektakl JAK WAM SIĘ PODOBA prezentowany jest na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego (ul. Wojciecha Bogusławskiego 1). Miejsce opieki nad dziećmi pozostaje bez zmian - Teatr Wybrzeże (ul. Św. Ducha 2, wejście przez portiernię). Przejście z Teatru Wybrzeże do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego zajmuje ok. 8 minut.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!