Aktualności: Sierpień 2019

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: KONIEC WIELKIEJ WOJNY

  Dzisiaj o godzinie 19.00 w Starej Aptece odbędzie się premiera spektaklu KONIEC WIELKIEJ WOJNY Teatru Dada von Bzdülöw.

  Więcejo "KONIEC WIELKIEJ WOJNY"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sopot Non-Fiction

  W tym roku Festiwal Teatru Dokumentalnego i Rezydencja Artystyczna Sopot Non-Fiction odbędzie się już po raz ósmy. Jak co roku pod koniec sierpnia, nad morze zjadą się twórcy teatralni z całej Polski, zamieniając na tydzień Sopot w stolicę teatru dokumentalnego.

  Więcejo "Sopot Non-Fiction"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: 11. sezon Sceny Letniej!

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie! Trwa 11. sezon Sceny Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim.

  Więcejo "11. sezon Sceny Letniej!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Gramy Latem!

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na intensywne i gorące Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do końca sierpnia na 5 scenach prezentujemy ponad 100 spektakli, w tym aż 4 premiery - JAK WAM SIĘ PODOBA Williama Shakespeare'a w reżyserii Krystyny Jandy, NIEZWYCIĘŻONEGO Torbena Bettsa w reżyserii Jarosława Tumidajskiego, spektakl PAN SCHUSTER...

  Więcejo "Gramy Latem!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Polska Platforma Tańca

  Polska Platforma Tańca to wydarzenie mające na celu wyłonienie i promocję najciekawszych oryginalnych produkcji tanecznych powstałych w Polsce lub zrealizowanych przez polskich choreografów. Finał tegorocznej Polskiej Platformy Tańca odbędzie się w dniach 5–8 września 2019 roku w Gdańsku. Zapraszamy!

  Więcejo "Polska Platforma Tańca "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Rodzic w Teatrze

  Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

  Więcejo "Rodzic w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Bilet otwarty

  Bilet otwarty jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "Bilet otwarty"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Jubileuszowy BRONIEWSKI!

  Drodzy widzowie, już jutro o godzinie 19.00 znakomity i wielokrotnie nagradzany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego zostanie zaprezentowany po raz 50!

  Więcejo "Jubileuszowy BRONIEWSKI!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: W Wybrzeżu widziałem samo dobre, czyli Teatr Wybrzeże w Przekroju!

  Miło nam poinformować, że ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA znalazła się w zestawieniu 6 najlepszych przedstawień kończącego się sezonu, a Teatr Wybrzeże został uznany za jeden z 3 najlepszych teatrów w Polsce wg magazynu Przekrój!

  Więcejo "W Wybrzeżu widziałem samo dobre, czyli Teatr Wybrzeże w Przekroju!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Dorota Kolak laureatką Nagrody im. Ireny Solskiej!

  Z ogromną radością informujemy, że Klub Krytyki Teatralnej i sekcja polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych (AICT/IATC) przyznały jednogłośnie tegoroczną Nagrodę im. Ireny Solskiej za całokształt osiągnięć artystycznych Dorocie Kolak, znakomitej aktorce Teatru Wybrzeże! Laureatce serdecznie gratulujemy!

  Więcejo " Dorota Kolak laureatką Nagrody im. Ireny Solskiej!"