Aktualności: Lipiec 2018

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na sierpień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na sierpień. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu DAMY I HUZARY albo Play Fredro, a także RANDKĘ Z FEMINISTĄ, RESET, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

  Więcejo "Repertuar na sierpień"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Nowe LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI

  Drodzy widzowie, w najbliższą niedzielę, 29 lipca oraz w niedzielę, 5 sierpnia na Scenie Letniej w miejsce trzeciej i czwartej części BROMBY I INNYCH zaprezentujemy MIŁOŚĆ PANI ZIEMNIAKOWEJ i CZAROWNICĘ Z ULICY MOUFFETARD Pierre'a Gripari. Wstęp wolny!

  Więcejo "Nowe LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże

  Rozpoczynamy kolejny, trzeci już, sezon programu KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże! Zapraszamy Państwa na spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu. W najbliższą sobotę, 21 lipca o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy spektakl RANDKA Z FEMINISTĄ.

  Więcejo "KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ZAKOCHANY SZEKSPIR - jubileusz!

  Serdecznie zapraszamy na 50. ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA! Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 lipca o godzinie 16.30 na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

  Więcejo "ZAKOCHANY SZEKSPIR - jubileusz!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: BROMBA I INNI na Scenie Letniej

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na kolejny cykl LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI. Tym razem na Scenie Letniej zaprezentujemy BROMBĘ I INNYCH Macieja Wojtyszki w reżyserii Michała Derlatki. Wstęp wolny!

  Więcejo "BROMBA I INNI na Scenie Letniej"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Karnet Lato w Teatrze

  Zapraszamy Państwa do zakupu karnetu Lato w Teatrze. Karnet zawiera 4 bilety na 4 różne dowolnie wybrane tytuły spektaklu. Karnet można wykorzystać w terminie od 28 czerwca do 31 sierpnia 2018 roku na spektakle wystawiane na wszystkich scenach - bez możliwości przedłużenia. Wybór terminów i tytułów następuje w momencie zakupu karnetu.

  Więcejo "Karnet Lato w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na lipiec

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na lipiec. W tym czasie prezentujemy ŚWIĘTO WINKELRIDA. REWIĘ NARODOWĄ, RESET, BELLA FIGURA, ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, FAHRENHEIT 451, RAJ DLA OPORNYCH, SEKS DLA OPORNYCH, SEANS, AKT RÓWNOLEGŁY, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

  Więcejo "Repertuar na lipiec"