Aktualności: Wrzesień 2016

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Kolejny sukces Doroty Kolak!

  Miło nam poinformować, że Dorota Kolak otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni za rolę Renaty w filmie ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Laureatce serdecznie gratulujemy!

  Więcejo "Kolejny sukces Doroty Kolak!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na październik

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na październik. W tym czasie zaprezentujemy premierę MAPY I TERYTORIUM w reżyserii Eweliny Marciniak, a także BRONIEWSKIEGO, SEKS DLA OPORNYCH, PAR PARANOJE, TRESOWANE DUSZE, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, WHY DON'T YOU LIKE SADNESS, STRATEGIĘ (MIMOWOLNĄ REAKTYWACJĘ), INTRO, UWIEDZIONYCH, PEŁNIĘ...

  Więcejo "Repertuar na październik"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Najlepsi z Teatru Wybrzeże

  Miło nam poinformować, że Teatr Wybrzeże został wyróżniony w tegorocznej ankiecie miesięcznika Teatr „Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2015/2016". Krytycy teatralni wyróżnili Dorotę Kolak i Mirosława Bakę, FARAONA, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, KREACJĘ, spektakl FAHRENHEIT 451 oraz PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA.

  Więcejo "Najlepsi z Teatru Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Mistrzostwo Mirosława Baki

  Z radością informujemy, że Mirosław Baka znalazł się w 24. edycji Subiektywnego spisu aktorów teatralnych Jacka Sieradzkiego!

  Więcejo "Mistrzostwo Mirosława Baki"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Posmakuj improwizacji - warsztat

  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie teatralnością i żywiołem improwizacji - będziemy ogrywać znane motywy, wymyślać bohaterów, tworzyć sytuacje. W ramach warsztatu uczestnicy będą tworzyć improwizowane sceny, a za punkt wyjścia posłuży im słowo, kształt, faktura, bądź smak rekwizytu.

  Więcejo "Posmakuj improwizacji - warsztat"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Podsumowanie rekordowego sezonu 2015/2016
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Po castingu

  Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym aktorom i aktorkom za wzięcie udziału w castingu do spektaklu MAPA I TERYTORIUM w reżyserii Eweliny Marciniak. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i teatralną przygodę, odkrywanie tego, co to znaczy być dorosłym. Wybór był niezwykle trudny, wszyscy byliście wspaniali.

  Więcejo "Po castingu"