Aktualności: Czerwiec 2012

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Wracamy do gry

  Wracamy po przerwie urlopowej spowodowanej Mistrzostwami Euro. W tym tygodniu zagramy dla Państwa SEKS DLA OPORNYCH na Scenie Kameralnej i STALKERA na Scenie Malarnia. A już za niecałe dwa tygodnie prapremiera spektaklu SKRZYNK@PANDORY i powrót znakomitych ZWYCZAJNYCH SZALEŃSTW. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

  Więcejo "Wracamy do gry"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: SKRZYNK@PANDORY na Scenie Letniej

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu SKRZYNK@PANDORY Billy'ego van Zandta i Jane Milmore. Sztukę w przekładzie Emilii Miłkowskiej reżyseruje Adam Orzechowski, scenografię przygotowuje Magdalena Gajewska. Planowana prapremiera - 7 lipca na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim.

  Więcejo "SKRZYNK@PANDORY na Scenie Letniej"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sukces ARABELI

  W miniony piątek na Dużej Scenie odbyła się światowa prapremiera ARABELI Maliny Prześlugi w reżyserii Pawła Aignera. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej!

  Więcejo "Sukces ARABELI"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA doceniona w Poznaniu

  Z przyjemnością informujemy, że nasza zaangażowana SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA została doceniona na V edycji Europejskich Spotkań Teatralnych BLISCY NIEZNAJOMI. Wiesław Kowalski, redaktor naczelny portalu Teatr dla Was uznał nasz spektakl za najlepszy spośród wszystkich festiwalowych przedstawień.

  Więcejo "SPRAWA OPERACYJNEGO ROZPOZNANIA doceniona w Poznaniu"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: O CIAŁACH OBCYCH w Świetlicy Krytyki Politycznej

  Dzisiaj o godzinie 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście odbędzie się spotkanie z cyklu KRYTYCZNIE O TEATRZE poświęcone CIAŁOM OBCYM Julii Holewińskiej w reżyserii Kuby Kowalskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy!

  Więcejo "O CIAŁACH OBCYCH w Świetlicy Krytyki Politycznej"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Światowa prapremiera ARABELI

  Dzisiaj o godzinie 18.00 na Dużej Scenie odbędzie się światowa prapremiera ARABELI Maliny Prześlugi w reżyserii Pawła Aignera. Gdańska ARABELA jest pierwszą na świecie adaptacją kultowego czechosłowackiego serialu oglądanego z równym zainteresowaniem przez dzieci jak i dorosłych widzów. W roli tytułowej wystąpi debiutująca na naszej scenie Katarzyna Dałek. Zapraszamy!

  Więcejo "Światowa prapremiera ARABELI"