30. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

30. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 30. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Tematem 30. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będzie druga część KAJTUSIA CZARODZIEJA Janusza Korczaka. LEKCJĘ poprowadzą: Anna Kociarz, Małgorzata Oracz, Jacek Labijak, Jakub Nosiadek i Maciej Szemiel. Opiekę artystyczną nad 30. LEKCJĄ objął Maciej Konopiński. Za scenografię odpowiedzialna będzie Aleksandra Ciapka.

Po LEKCJI odbędą się warsztaty teatralne nawiązujące do tematyki czytanego tekstu. Ilość miejsc jest ograniczona. Konieczne są wcześniejsze zapisy pod adresem: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.

O 30. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

Maciej Konopiński o KAJTUSIU CZARODZIEJU: „Tym razem Kajtuś będzie czarował. Czy dzięki czarowaniu i tajemnym mocom Kajtuś zyska przyjaciół? Gdzie może zamieszkać dziecko czarodziej? Czy świat jest przygotowany na moce Kajtusia? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się z drugiej części KAJTUSIA CZARODZIEJA.”

Janusz Korczak o KAJTUSIU CZARODZIEJU: „To trudna książka. Tę trudną książkę poświęcam niespokojnym chłopcom, którym się trudno poprawić. Trzeba chcieć i silnie, i wytrwale. Trzeba wolę hartować. Trzeba być pożytecznym. Dziwne jest życie. Zycie jest jak dziwny sen. Kto ma silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym będzie snem. Choćby droga do celu była poplątana, a myśli niespokojne.”

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej LEKCJI wynosi 15 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

PROMOCJA

Dla posiadaczy wejściówek na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 zł rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki).