Serdecznie zapraszamy na 31. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.
Tematem 31. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będzie trzecia część KAJTUSIA CZARODZIEJA Janusza Korczaka. LEKCJĘ poprowadzą: Sylwia Góra-Weber, Anna Kociarz, Jacek Labijak, Jakub Nosiadek, Maciej Szemiel. Opiekę artystyczną nad 31. LEKCJĄ objął Maciej Konopiński. Za scenografię odpowiedzialna będzie Aleksandra Ciapka.
Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
O 31. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI
Tym razem Kajtuś wyruszy w świat. Podróżowanie oznacza dla każdego z nas nowe znajomości, nowe wrażenia, nowe doświadczenia, nowe doznania. Każdy dzień życia przynosi nam coś nowego, nowe radości i nowe tragedie. Na tym właśnie polega życie-podróżowanie. Podczas 31 LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI nasz czarodziej będzie dojrzewał i kształtował swoją osobowość. Kogo spotka i czego nauczy się w Paryżu? Co stanie się na arenie w cyrku? Jak przywita go Hollywood? Przekonajcie się sami. Poznajcie gwiazdę – Superstar Kajtusia Czarodzieja!!!
O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI
LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".
LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej LEKCJI wynosi 15 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).
PROMOCJA
Dla posiadaczy wejściówek na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 zł rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki).
W ogrodzie wszystko żyje, a to co żyje, jest w ruchu, bo ruch to życie. Warsztat z Maćko Prusakiem był prawdziwą podróżą przez świat ruchu w naturze. Na Scenie Stara Apteka uczestniczki i uczestnicy warsztatu Choreografia ogrodu odkrywali, jak ruch roślin (i nie tylko) może stać się językiem teatru.
A jeśliby pomyśleć o teatrze jako ogrodzie? Testujemy zazielenianie Teatru Wybrzeże na różne sposoby. Tym razem w ramach „Ogrodu teatralnego” oddajemy scenę słynnemu dramatowi Thomasa Köcka i zapraszamy na czytanie performatywne trzeciej części Trylogii klimatycznej w reżyserii Doroty Androsz.
W lutym zapraszamy na premierę klasycystycznego dramatu "Brytanik" Jeana Racine’a w przekładzie Antoniego Libery, który nie doczekał się jeszcze realizacji w żadnym z polskich teatrów.