RANDKA Z FEMINISTĄ

Samantha Ellis

Randka z feministą to przewrotna komedia romantyczna, w której dwoje aktorów wciela się jednocześnie w zakochaną parę tuż przed ślubem, byłych kochanków i niechętnych małżeństwu rodziców. Zmieniając wcielenia jak rękawiczki aktorzy dokonują wiwisekcji na emocjach bohaterów a zarazem opowiadają historię relacji zdawać by się mogło niemożliwej: przecież Ona lubi złych mężczyzn, a On jest feministą... Przezwyciężyć wszystkie przeszkody może jedynie, jak to w komediach romantycznych bywa, miłość, miłość, miłość.

Powstały dwa spektakle, w dwóch różnych obsadach. Choć oparte na tym samym tekście, są to z pewnością dwie różne RANDKI Z FEMINISTĄ... 

Licencja została udzielona za zgodą The Agency (London) Ltd.

 

 • Prapremiera: - Scena Letnia
 • Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)
 • Sezon 2021/2022

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże

  KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże

  Rozpoczynamy kolejny, trzeci już, sezon programu KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże! Zapraszamy Państwa na spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu. W najbliższą sobotę, 21 lipca o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy spektakl RANDKA Z FEMINISTĄ.
  Więcejo "KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie artykułu RANKDA Z FEMINISTĄ w 46. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  RANKDA Z FEMINISTĄ w 46. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  Zapraszamy Państwa na 46. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony RANDCE Z FEMINISTĄ Samanthy Ellis. Weźmie w nim udział reżyser Michał Derlatka i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się już jutro o godzinie 20.45 na Scenie Malarnia. Wstęp wolny.
  Więcejo "RANKDA Z FEMINISTĄ w 46. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym"
 • Zdjęcie artykułu Gramy w Święta!

  Gramy w Święta!

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na świąteczną prezentację spektaklu RANDKA Z FEMINISTĄ Samanthy Ellis w reżyserii Michała Derlatki. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w świąteczny poniedziałek, 2 kwietnia o godzinie 17.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "Gramy w Święta!"
 • Zdjęcie artykułu Zakochani w Teatrze

  Zakochani w Teatrze

  RANDKA Z FEMINISTĄ i BABA CHANEL - to znakomite propozycje Teatru Wybrzeże na Walentynki. Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na lampkę wina i słodki upominek.
  Więcejo "Zakochani w Teatrze"
 • Zdjęcie artykułu Warsztat do RANDKI Z FEMINISTĄ

  Warsztat do RANDKI Z FEMINISTĄ

  Serdecznie zapraszamy na warsztat do spektaklu RANDKA Z FEMINISTĄ, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.
  Więcejo "Warsztat do RANDKI Z FEMINISTĄ"
 • Zdjęcie artykułu Sylwester w Teatrze Wybrzeże

  Sylwester w Teatrze Wybrzeże

  W wieczór sylwestrowy zaprezentujemy Państwu dwa znakomite tytuły - RANDKĘ Z FEMINISTĄ o godzinie 21.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU o godzinie 18.00 na Dużej Scenie. Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.
  Więcejo "Sylwester w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie artykułu RANDKA Z FEMINISTĄ – po prapremierach!

  RANDKA Z FEMINISTĄ – po prapremierach!

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie, za nami podwójna prapremiera RANDKI Z FEMINISTĄ Samanthy Ellis w reżyserii Michała Derlatki. Z przyjemnością informujemy, że spektakle spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej galerii zdjęć i przeczytania fragmentów recenzji z przedstawień.
  Więcejo "RANDKA Z FEMINISTĄ – po prapremierach!"
 • Zdjęcie artykułu RANDKA Z FEMINISTĄ - prapremiery!

  RANDKA Z FEMINISTĄ - prapremiery!

  Za nami prapremiera RANDKI Z FEMINISTĄ z Anną Kociarz i Maciejem Konopińskim, która spotkała się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej. Dzisiaj o godzinie 21.00 zapraszamy na Scenę Letnią na prapremierę RANDKI Z FEMINISTĄ z Joanną Kreft-Baką i Krzysztofem Matuszewskim. Wstęp wolny. 
  Więcejo "RANDKA Z FEMINISTĄ - prapremiery!"