
Serdecznie zapraszamy na warsztat do spektaklu SEANS, który odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.
O WARSZTACIE
W czas dobrobytu dorośli się nudzą. Zaczynają szukać wrażeń, a co może być bardziej ekscytującego od sił nadprzyrodzonych? Duchów nie wywołuje się jednak bezkarne, sytuacja może przybrać zupełnie nieoczekiwany obrót… W ramach improwizowanych scen rozważymy najróżniejsze konfiguracje spirytystycznych układów i zastanowimy się, na czym polega siła farsy jako gatunku.
Warsztaty poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około dwóch godzin. Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: Kliknij aby zobaczyć adres email

Czeka nas Doświadczalnia Teatralna, spotkanie DKT, dwa warsztaty do spektakli oraz zwiedzanie teatru.

Premierze „Ellen Babić” towarzyszyć będzie wystawa prac autorki plakatu do spektaklu...

8 lutego zapraszamy na premierę sztuki Ellen Babić Mariusa von Mayenburga w reżyserii Patryka Warchoła na Scenie Stara Apteka. Z reżyserem rozmawia Monika Mioduszewska.