Warsztat do spektaklu FAHRENHEIT 451

Warsztat do spektaklu FAHRENHEIT 451

Serdecznie zapraszamy na warsztat do spektaklu FAHRENHEIT 451, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.

Po co komu krytyczne myślenie? Wiedza? Ponoć nieświadomość jest błogosławieństwem, a myślenie – ciężką pracą. A przecież można być szczęśliwym bez tego wysiłku. Czy w takim razie wizja unicestwiania książek może nas przerażać? A może wręcz przeciwnie – obawy budzi myśl o konsekwencjach, jakie przynosi wiedza. Cena może być bardzo wysoka. Warto czy nie warto – oto jest pytanie, na które będziemy szukali odpowiedzi. Każdy z uczestników proszony jest o przyniesienie na warsztat jednej książki, która jest dla niego ważna.

Warsztaty dostępny także dla osób niewidomych i niesłyszących poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około dwóch godzin. Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: zapisy@teatrwybrzeze.pl

Zajęcia realizowane w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2017 dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.