
Serdecznie zapraszamy na warsztat do CZAROWNIC Z SALEM, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.
Niemal codziennie oceniamy i jesteśmy poddawani ocenie. Na ile wydawane przez nas sądy oparte są na merytorycznych przesłankach? W jaki sposób dokonać sprawiedliwej oceny? Zebranie argumentów obu stron i ich weryfikacja wymaga wysiłku i spojrzenia na sprawę - a także na siebie - z dystansu. Czy potrzeba znalezienia winnego może być na tyle silna, by dokonać jej za wszelką cenę i wbrew logice? Proces sądowy będzie jedynie punktem wyjścia do dyskusji o mechanizmie obarczania winą.
Warsztaty poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około dwóch godzin. Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: Kliknij aby zobaczyć adres email

Polecamy czerwcowe spotkanie Koncepcyjnego Klubu Książki, okazję do rozmowy o literaturze, wymiany wrażeń z lektury i spędzenia czasu w świetnym towarzystwie. Tematem czerwcowego spotkania będzie książka „Z innych źródeł” Wojciecha Czusza.

Uprzejmie informujemy, że kasa biletowa w Sopocie w dniach od 1 do 15 czerwca włącznie będzie nieczynna.

Maj zakończymy wyjątkowo radośnie, podczas „Balu u Szerszenia”, roztańczonego świętowania Dnia Dziecka! Od 1 czerwca rozpoczynamy krótką przerwę repertuarową. Wracamy do grania 30 czerwca i od razu z mocnym, letnim repertuarem!