Sukces POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ!

Sukces POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ!

Z ogromną radością informujemy, że premierowy pokaz POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego zakończyła wielominutowa, gorąca owacja. Drodzy widzowie - z całego serca dziękujemy i zapraszamy na kolejne spektakle!

Przedstawienie spotkało się również ze znakomitym przyjęciem krytyki teatralnej.

„W POWARKIWANIACH DROGI MLECZNEJ BONA Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego brawurowa fantazja autora spotyka się z równie błyskotliwą realizacją, czego efektem jest 1,5 godzinna inteligentna społeczno-polityczna diagnoza współczesności, skrząca się znakomitymi rolami, sugestywną scenografią i muzyką. To świat à rebours, gdzie melancholia miesza się z chichotem. Wychodzimy z teatru zrelaksowani, jak pasażerowie Titanica tuż przed spotkaniem z górą lodową.”

 Anna Umięcka, portal gdansk.pl

„POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ to z pewnością jedna z ciekawszych i najbardziej nowoczesnych komedii Teatru Wybrzeże.”

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Kim Dzong Un robi wielkie bum, Donald Trump rozdziera szatę z dolarów, Kasandra wciąga narkotyki. Spektakl będący katalogiem porażek sam porażką z pewnością nie jest.”

Przemysłąw Gulda, Gazeta Wyborcza

„Gdańska premiera POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ to udane przedstawienie, realizacja ciekawa, dostarczająca wzruszenia i doznań kierunkujących w ostateczności ku refleksji nad współczesnością – tą w wymiarze indywidualnych doświadczeń i tę globalną, wobec której jesteśmy absolutnie bezradni niestety.”

Edward Jakiel, portal Teatrologia