Sto INTYMNYCH LĘKÓW

Sto INTYMNYCH LĘKÓW

Serdecznie zapraszamy na setne INTYMNE LĘKI! Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 20.00 na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim. Wstęp na przedstawienie jest wolny.

Prapremiera INTYMNYCH LĘKÓW odbyła się 15 grudnia 2006 roku na Scenie Malarnia. Spektakl zebrał świetne recenzje i do dzisiaj cieszy się ogromnym powodzeniem wśród widzów.

„Gdańskie INTYMNE LĘKI są nie tylko wirtuozerskim popisem sprawności wykonawczej. W tej niby-komedii zawarty jest prawdziwy ludzki dramat."

Tomasz Mościcki, Dziennik

„Przedstawienie znakomite. Jeszcze raz potwierdziła się stara prawda, że teatr aktorem stoi."

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

„INTYMNE LĘKI Adama Orzechowskiego to spektakl ciekawy, sprawnie wyreżyserowany i dobrze zagrany."

Mirosław Baran, Gazeta Wyborcza

Alan Ayckbourn
INTYMNE LĘKI
Przekład: Małgorzata Semil
Reżyseria: Adam Orzechowski
Scenografia: Magdalena Gajewska
Opracowanie muzyczne: Paweł Kolenda

Błyskotliwe dialogi, subtelny humor, wyraziste postacie - wszystko to jest niewątpliwym atutem INTYMNYCH LĘKÓW, sztuki Alana Ayckbourna, jednego z najbardziej cenionych na świecie angielskich dramatopisarzy. Autor ponad 90 sztuk tym razem zabierze nas do współczesnego Londynu, gdzie poznamy intrygujące historie kilku poszukujących miłości bohaterów.

Występują: Magdalena Boć, Grzegorz Gzyl, Marta Jankowska, Joanna Kreft-Baka, Dariusz Szymaniak, Adam Kazimierz Trela, Jarosław Tyrański