
Z przyjemnością informujemy, że ŚMIERĆ IWANA ILJICZA Lwa Tołstoja w reżyserii Franciszka Szumińskiego została wczoraj z powodzeniem dwukrotnie zaprezentowana na 41. Warszawskich Spotkaniach Teatralnych! Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z montażu, próby, prezentacji i spotkania po spektaklu. Autorką części fotorelacji jest Karolina Jóźwiak.

Pierwszy weekend wiosny był twórczy i teatralny. Dziękujemy za wspólne spotkania, zwiedzania i warsztaty.

Pierwszy dzień Dni Otwartych przyniósł dokładnie to, na co liczyliśmy: ciekawość, zaangażowanie i świetną energię, którą było czuć w każdym zakątku teatru.

20 kwietnia odbędzie się pokaz Potopu zrealizowanego przez Teatr Telewizji na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże. Pokaz dla widzów zaplanowany jest na 18.00.