Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na wrzesień i październik. W tym czasie zaprezentujemy premierę MARII STUART, STATEK SZALEŃCÓW, SEKS DLA OPORNYCH, BRONIEWSKIEGO, AKT RÓWNOLEGŁY, AMATORKI, ZAGRAJ TO, CZYLI 17 TAŃCÓW O CZYMŚ, CIĄG, BAŚNIE Z MCHU I LISZAJA, SEANS, DWÓCH W TWOIM DOMU, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, WIELKĄ IMPROWIZACJĘ i SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI.
Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji filmowej z premiery spektaklu „Jej słowo. Jego słowo” w reż. Adama Orzechowskiego.
Premiera spektaklu „Jej słowo. Jego słowo” w reż. Adama Orzechowskiego na Scenie Malarnia za nami.
Projekt logo Wojciecha Janickiego (Brandhills) został nagrodzony Grand Prix UDA Annual Int’l Design Competition 2025, a identyfikacja wizualna jego autorstwa dla Teatru Wybrzeże otrzymała nagrodę Silver w kategorii system. Gratulujemy!