Po premierze SZELMOSTW LISA WITALISA

Po premierze SZELMOSTW LISA WITALISA

Za nami premiera SZELMOSTW LISA WITALISA Jana Brzechwy w reżyserii Joanny Zdrady. Z radością informujemy, że wypełniona po brzegi dziecięca publiczność zgotowała aktorom gorącą owację!

Przedstawienie spotkało się również z bardzo dobrym przyjęciem krytyki teatralnej.

„Dla kogo jest ten spektakl? Dla każdego, nie ma ograniczeń wiekowych. Gwarantuję, że SZELMOSTWA LISA WITALISA długo nie zejdą z afisza. „Pisząc dla dzieci, wznoszę lekki malowniczy most, po którym mali czytelnicy chętnie i niepostrzeżenie przechodzą od swoich ukochanych książek do wielkiej poezji, do literatury klasycznej" - pisał Jan Brzechwa. Ten spektakl to taki magiczny pomost, po którym młodzi widzowie dojdą do teatru Szekspira czy Mrożka.”

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

„Inscenizacja skupiona wokół tytułowego bohatera pełna jest zgrabnych piosenek i powinna zainteresować już pięcio, sześciolatków.[...] Otrzymujemy zgrabną, solidną pracę nad tekstem, popartą niezłym przygotowaniem wokalnym i udaną, dowcipną rolą Lisa Witalisa.”

Łukasz Rudziński, Trójmiasto.pl

„Udział w wydarzeniu jest dobrym pomysłem na spędzenie niedzielnego popołudnia z dziećmi, które są z definicji najbardziej wymagającymi odbiorcami. Zespołowi artystycznemu udało się zainteresować je swoim dziełem, a także utrzymać ich uwagę w trakcie jego trwania.”

Weronika Labandt, Dziennik Teatralny Trójmiasto