
Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na otwartą próbę spektaklu PLAC BOHATERÓW, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 listopada o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia. Pula miejsc jest ograniczona, jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bezpłatne wejściówki, dostępne w kasie biletowej w Gdańsku.

Pogodnej Wielkiej Nocy i wiosennego ciepła życzy zespół Teatru Wybrzeże.

Na Scenie Malarnia trwają intensywne przygotowania do premiery SPRAWA DAVIDA FRANKFURTERA. Scenografię przygotowała Joanna Załęska z asystentką Marleną Kosztyłą. Plastyczki: Julia Moczulska i Anna Murawska malowały obrazy, które stworzą przestrzeń spektaklu.

17 kwietnia na Scenie Malarnia odbędzie się prapremiera sztuki Sprawa Davida Frankfurtera w reżyserii Marcina Wierzchowskiego. Z reżyserem rozmawia Monika Mioduszewska.