Repertuar na marzec

Repertuar na marzec

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na marzec. W tym czasie zaprezentujemy premierę SCEN Z EGZEKUCJI Howarda Barkera w reżyserii Adama Orzechowskiego i UPIORÓW Henrika Ibsena w reżyserii Olgi Grzelak. W marcu zagramy również POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, NIECZUŁOŚĆ, INTELIGENTÓW, NORĘ, SEKS DLA OPORNYCH (pożegnanie tytułu!), NIEPOKÓJ, spektakl BUNBURY, BALKON oraz KARMANIOLĘ czyli OD SASA DO LASA.

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

W związku z trwającą pandemią przed wejściem na teren Teatru każda osoba winna zdezynfekować dłonie przy użyciu dostępnych środków do dezynfekcji. W dalszym ciągu wszyscy widzowie na widowni zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki.