
Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na kwiecień. W tym czasie reżyser Łukasz Czuj wystawi na Scenie Kameralnej spektakl WSOPOTWZIĘCI dedykowany miastu Sopot w 120. rocznicę powstania kurortu. W kwietniu zagramy również INTELIGENTÓW, AWANTURĘ W CHIOGGI, RESZTKI, NIECZUŁOŚĆ, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, WIĘZI, UPIORY i BALKON.
Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl
Na zdjęciu: próba czytana spektaklu WSOPOTWZIĘCI.

Gdański Ulisses, wystawiony przez Zygmunta Hübnera w Teatrze Wybrzeże przez wielu uważany jest za arcydzieło. Sztuka miała swoją premierę (i jednocześnie polską prapremierę) 14 lutego 1970 roku.

Zagraliśmy 24 oraz 25 stycznia.

Podczas szkolenia z Joanną Tabaką przyjrzeliśmy się temu, co jako teatr możemy zrobić, by realnie zmniejszać nasz wpływ na środowisko.