Aktualności: Wrzesień 2017

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na październik

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na październik. W tym czasie prezentujemy RAJ DLA OPORNYCH, URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA, FAHRENHEIT 451, MARY PAGE MARLOWE, WIŚNIOWY SAD, SEKS DLA OPORNYCH, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, TRESOWANE DUSZE, RANDKĘ Z FEMINISTĄ, DWÓCH W TWOIM DOMU, NOC...

  Więcejo "Repertuar na październik"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: DZISIAJ, WSZYSTKO – po premierze

  W miniony czwartek na Scenie Malarnia odbyła się premiera spektaklu Teatru Dada von Bzdülöw DZISIAJ, WSZYSTKO. Przedstawienie powstało w koprodukcji z Teatrem Wybrzeże. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej. 

  Więcejo "DZISIAJ, WSZYSTKO – po premierze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: DZISIAJ, WSZYSTKO – premiera!

  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera spektaklu Teatru Dada von Bzdülöw DZISIAJ, WSZYSTKO. Przedstawienie powstało w koprodukcji z Teatrem Wybrzeże.

  Więcejo "DZISIAJ, WSZYSTKO – premiera!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Przerwa urlopowa

  Uprzejmie informujemy, że przerwa urlopowa w Teatrze Wybrzeże potrwa od 4 września do 2 października.W związku z przerwą urlopową kasa biletowa w Gdańsku będzie nieczynna od 28 sierpnia do 20 września, natomiast kasa biletowa w Sopocie od 4 do 25 września. W tym czasie zachęcamy Państwa do zakupu biletów w systemie...

  Więcejo "Przerwa urlopowa"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Podsumowanie znakomitego sezonu 2016/2017

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie! Jubileuszowy sezon 2016/217 był dla naszego Teatru znakomity. Zaprezentowaliśmy 83 tytuły, zagraliśmy 496 spektakli w tym 7 premier, 22 LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI, 51 spektakli wyjazdowych i 15 spektakli gościnnych. Odwiedziło nas ponad 100 tysięcy widzów.

  Więcejo "Podsumowanie znakomitego sezonu 2016/2017"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Mistrzostwo Doroty Kolak!

  Z radością informujemy, że Dorota Kolak znalazła się w 25. edycji prestiżowego Subiektywnego spisu aktorów teatralnych Jacka Sieradzkiego.

  Więcejo "Mistrzostwo Doroty Kolak!"