Karnet belfra

Karnet belfra

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.”

Albert Einstein

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Teatr Wybrzeże składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w nauczanie i kształcenie innych. Dzięki waszej pasji, empatii i zaangażowaniu edukacja może stać się wspaniałą przygodą pełną wzbogacających, twórczych doświadczeń. Doceniamy waszą pracę i z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję. Do końca października nauczycielom, wykładowcom i pedagogom proponujemy karnet belfra, który obejmuje 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach - przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl). Karnet jest ważny do końca 2021 roku i kosztuje 200 zł. Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Oferta dostępna w kasach biletowych Teatru Wybrzeże za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną termin ważności karnetów zakupionych w zeszłym roku zostaje automatycznie przedłużony o 4 miesiące.