Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególny czas, który poświęcamy rodzinie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję. Od dzisiaj do najbliższego piątku na hasło BABCIA I DZIADEK mogą Państwo kupić 4 bilety na dowolnie wybrany spektakl z bieżącego repertuaru w okazyjnej cenie 25 zł każdy. Oferta dostępna w kasach biletowych oraz na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl. Promocja nie obejmuje spektaklu SEKS DLA OPORNYCH i RAJ DLA OPORNYCH. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Spektakl Piękna Zośka w reżyserii Marcina Wierzchowskiego został uhonorowany Grand Prix na Festiwalu DWA TEATRY – ex aequo ze spektaklem Wiara nadzieja miłość. To nie jedyne wyróżnienie, jakie jury przyznało naszej produkcji.
Spektakl CIEMNOŚCI KRYJĄ ZIEMIĘ w reżyserii Tomasza Fryzła zdobył Grand Prix 49. Opolskich Konfrontacji Teatralnych „Klasyka Żywa”!
Z żalem żegnamy Tomirę Kowalik – wybitną aktorkę o niezwykłej scenicznej wrażliwości, przez wiele lat związaną z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.