
Opowieść o sztuce, polityce i głupocie, a wszystko to w popkulturowej oprawie. Zremasterowana oraz zaktualizowana wersja spektaklu z 2007 roku. Nowa przestrzeń, nowe obrazki, nowe dźwięki i sprawdzona jakość. I ta obsada: Dorota Androsz, Mirosław Baka, Monika Chomicka-Szymaniak, Krzysztof Gordon, Jerzy Gorzko, Dorota Kolak, Mirosław Krawczyk, Zbigniew Olszewski.
Spektakl w reżyserii Jarosława Tumidajskiego obecny jest na naszym afiszu od marca 2007 roku. Dotychczas graliśmy go wyłącznie na gdańskiej Scenie Malarnia. W przyszłym tygodniu G®UPA LAOKOONA pokazana zostanie po raz pierwszy na naszej nowej Scenie Kameralnej w Sopocie! Zapraszamy w środę i piątek, 28 i 30 lipca.

Z powodu choroby osoby z obsady jesteśmy zmuszeni odwołać pokazy „Potopu” zaplanowane na 24-26 kwietnia.

„Śmierć komiwojażera” Arthura Millera uznawana jest za jedno z najważniejszych dzieł amerykańskiego teatru.

20 kwietnia na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże odbył się wyjątkowy, przedpremierowy pokaz „Potopu” w realizacji Teatru Telewizji. Mieliśmy okazję jako jedni z pierwszych zobaczyć tę adaptację w wersji telewizyjnej jeszcze przed jej emisją.