Dodatkowa LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Dodatkowa LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na dodatkową 17. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 11.00 i 13.00.

Tematem 17. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będą PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza (Księga pierwsza). LEKCJĘ poprowadzą: Anna Kociarz, Małgorzata Oracz, Piotr Chys i Piotr Witkowski. Opiekę artystyczną nad 17.LEKCJĄ objął Michał Derlatka, oprawę dźwiękową przygotuje Joanna Sówka-Sowińska, natomiast za oprawę graficzną będzie odpowiedzialny Maciej Salamon.

O 17. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA to opowieść o sympatycznym koziołku, który wyrusza do miasteczka Pacanów, w którym rzekomo podkuwa się kozy. Po co podkuwać się kozom, zapytacie - trudno powiedzieć, bo w sejmie zdania na ten temat są podzielone. Po drodze koziołek ma mnóstwo przygód - zostaje więźniem ciasnej komórki z powodu zamiłowania do niejakiej kapusty. Ba, nawet traci głowę - tym razem z racji całkiem twarzowej fryzury. Nasz bohater trafia nawet na tak zwaną gwiazdę, a potem leci na Księżyc! Kornel Makuszyński z humorem kreśli przygody koziołka, który w poszukiwaniu Pacanowa popada w liczne tarapaty na lądzie, morzu i w dalekich krajach.

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej dodatkowej LEKCJI wynosi 18 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

PROMOCJA

Dla posiadaczy wejściówek oraz karnetów na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 zł rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki lub karnetu).