CHARLIE BOKSEREM na Scenie Kameralnej

CHARLIE BOKSEREM na Scenie Kameralnej

Po kilkumiesięcznej przerwie na deski Sceny Kameralnej wraca CHARLIE BOKSEREM w reżyserii Piotr Cieplaka. Spektakl zostanie zaprezentowany w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę. W roli tytułowej znakomity Leszek Bzdyl. Zapraszamy!

Tym razem Charlie Chaplin wciela się w postać boksera i na jego nieszczęście już w pierwszej rundzie zostaje znokautowany przez Rzeźnika z Bostonu. Zanim jednak Charlie oprzytomnieje, zanim my oprzytomniejemy po nokaucie i staniemy do Wielkiego Rewanżu, czeka nas długa, nie zawsze logiczna, podróż po świecie, której drogowskazami będą dzieła malarstwa, począwszy od Lascaux, a skończywszy na sztuce współczesnej. Podróż z przymrużonym, podbitym okiem.

„CHARLIE BOKSEREM to przedstawienie inteligentnie skonstruowane i interesujące od strony artystycznej. Wychodzimy z teatru uśmiechnięci, zaskoczeni, nieco zdezorientowani ale wierząc, że walka o sztukę wysoką zostanie wygrana."

Grażyna Antoniewicz, Dziennik Bałtycki

Maciej Adamczyk, Leszek Bzdyl, Piotr Cieplak
CHARLIE BOKSEREM
Reżyseria: Piotr Cieplak
Scenografia: Andrzej Witkowski
Muzyka: Paweł Czepułkowski i Michał Litwiniec (Kormorany)
Ruch sceniczny: Leszek Bzdyl
Wideo: Joanna Michaelis

Występują: Maciej Adamczyk, Leszek Bzdyl, Piotr Chys, Emilia Komarnicka, Piotr Łukawski, Małgorzata Oracz , Karolina Piechota, Marek Tynda.

Premiera: 19 września 2010 na Scenie Kameralnej
Czas: 1 godzina 30 minut (bez przerw)