19. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

19. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 19. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na Dużej Scenie.

Tematem 19. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będą PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Tym razem zaprezentujemy Państwu Księgę trzecią, czyli KOZIOŁKA ŻOŁNIERZEM. Lekcję poprowadzą: Anna Kociarz, Małgorzata Oracz, Piotr Chys i Marcin Miodek. Opiekę artystyczną nad 19. LEKCJĄ objął Michał Derlatka, oprawę dźwiękową przygotuje Joanna Sówka-Sowińska, natomiast za oprawę graficzną będzie odpowiedzialny Maciej Salamon.

Po LEKCJI odbędą się warsztaty teatralne nawiązujące do tematyki czytanego tekstu. Ilość miejsc jest ograniczona. Konieczne są wcześniejsze zapisy pod adresem: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

O 19. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

Dzień dobry dzieci! Zapraszamy Was na kolejną, trzecią już część przygód Koziołka Matołka. I tym razem nie będzie Koziołkowi łatwo, o nie. Poszukując Pacanowa nasz bohater stawi czoła nie lada wyzwaniom: czekają go koszarowe trudy służby zasadniczej, poważne kłopoty z kością ogonową i nie mniej ciężkie dolegliwości z owłosieniem brodowym; a ponadto pełna atrakcji wizyta w polskim zoo i parę innych przygód... Czy koziołkowi uda się w końcu dotrzeć do upragnionego celu, czyli Pacanowa, jedynego miejsca pod słońcem gdzie ponoć Kozy kują? I czy Matołek zostanie pierwszą na świecie podkutą kozą? Przyjdźcie koniecznie do teatru, a sami się przekonacie. Może przy okazji załapiecie się też na kapuściany listek lub dwa, a może i na głąb, a może i na całą główkę (bowiem, jak się całkiem przypadkiem okazało, nie tylko kozy przepadają za kapustą, ale nie mniej gustują w niej trójmiejskie dzieci...) Zabierzcie ze sobą rodziców, dziadków, kuzynów, kolegów, misie i chomiki i przychodźcie do Teatru Wybrzeże. W niedzielę będzie wesoło. Zatem do zobaczenia w niedzielę!

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej Lekcji wynosi 11 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

PROMOCJA

Dla posiadaczy wejściówek oraz karnetów na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 zł rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki lub karnetu).