
Już dzisiaj o godzinie 20.00 na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże spektakl ALL INCLUSIVE Marka Modzelewskiego zostanie zagrany dla Państwa po raz setny!
Prapremiera spektaklu odbyła się 8 czerwca 2007 roku na Scenie Kameralnej w Sopocie. Od tej pory spektakl ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród widzów.
Marek Modzelewski
ALL INCLUSIVE
Reżyseria, scenografia, opracowanie muzyczne: Ewelina Pietrowiak
Kostiumy: Katarzyna Zawistowska
Wspólny wyjazd Oli, Ady, Rafała i Marka- głównych bohaterów sztuki, przypomina raczej podróż przez piekło niż romantyczny urlop dwóch zakochanych par. Nieustające kłótnie, fatalna obsługa hotelowa, brudny basen i kiepskie drinki- zapraszamy na przyśpieszony kurs pt. „Jak spędzić najgorsze wakacje w życiu i przetrwać?".
Występują: Mirosław Baka, Monika Chomicka-Szymaniak, Grzegorz Falkowski, Joanna Kreft-Baka

Pierwszy weekend wiosny był twórczy i teatralny. Dziękujemy za wspólne spotkania, zwiedzania i warsztaty.

Pierwszy dzień Dni Otwartych przyniósł dokładnie to, na co liczyliśmy: ciekawość, zaangażowanie i świetną energię, którą było czuć w każdym zakątku teatru.

20 kwietnia odbędzie się pokaz Potopu zrealizowanego przez Teatr Telewizji na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże. Pokaz dla widzów zaplanowany jest na 18.00.