Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: FAUST na Scenie Malarnia

  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera FAUSTA Goethego w reżyserii Radka Stępnia. W roli tytułowej wystąpi Mirosław Baka! Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

  Więcejo "FAUST na Scenie Malarnia"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Lato premier w Teatrze Wybrzeże!

  Drodzy widzowie, za nami znakomicie przyjęta przez publiczność i krytykę teatralną premiera BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty, a już w najbliższą sobotę na Scenie Malarnia wystawimy FAUSTA Goethego, w którym tytułową rolę zagra Mirosław Baka. Spektakl wyreżyseruje Radek Stępień.

  Więcejo "Lato premier w Teatrze Wybrzeże!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Więcej miejsc na widowni

  Szanowni Państwo, w związku z poluzowaniem obostrzeń epidemiologicznych udostępniamy do regularnej sprzedaży 75% miejsc na widowni. Kolejne 25% udostępniamy do sprzedaży jedynie w kasie biletowej w Gdańsku osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19. Widzowie, którzy dokonają zakupu biletów z puli dla zaszczepionych zobowiązują się do okazania dokumentu potwierdzającego szczepienie obsłudze widowni przed wejściem na...

  Więcejo "Więcej miejsc na widowni "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: 50. RESET!

  Serdecznie zapraszamy na 50. RESET! Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

  Więcejo "50. RESET!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ na Scenie Malarnia

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego. Premiera już w lipcu na Scenie Malarnia. Szczegóły wkrótce!

  Więcejo " POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ na Scenie Malarnia"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Ostatnie bilety!

  Drodzy widzowie, uprzejmie informujemy, że większość biletów na nasze czerwcowe i lipcowe spektakle zostało sprzedanych! Ale nie wszystko stracone! Wczorajsza decyzja Ministerstwa Zdrowia zwiększyła nasze widownie do 75% obłożenia! Oznacza to, że zostały ostatnie miejsca na część spektakli czerwcowych i wszystkie spektakle lipcowe.

  Więcejo "Ostatnie bilety!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŚMIERĆ IWANA ILJICZA - fotorelacja z Warszawskich Spotkań Teatralnych

  Z przyjemnością informujemy, że ŚMIERĆ IWANA ILJICZA Lwa Tołstoja w reżyserii Franciszka Szumińskiego została wczoraj z powodzeniem dwukrotnie zaprezentowana na 41. Warszawskich Spotkaniach Teatralnych! Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z montażu, próby, prezentacji i spotkania po spektaklu. Autorką części fotorelacji jest Karolina Jóźwiak.

  Więcejo "ŚMIERĆ IWANA ILJICZA - fotorelacja z Warszawskich Spotkań Teatralnych"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Po premierze BALKONU

  W miniony piątek i sobotę na Scenie Kameralnej w Sopocie odbyła się premiera BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty. Z przyjemnością informujemy, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęcielem krytyki teatralnej!

  Więcejo "Po premierze BALKONU"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŚMIERĆ IWANA ILJICZA na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych!

  Z ogromną radością informujemy, że ŚMIERĆ IWANA ILJICZA Lwa Tołstoja w reżyserii Franciszka Szumińskiego bierze udział w 41. Warszawskich Spotkaniach Teatralnych! Przedstawienie zostanie zaprezentowane dzisiaj o godzinie 18.30 i 21.00 na Dużej Scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie oraz o godzinie 21.00 w trybie online. Szczegółówe informacje dotyczące zakupu biletów znajdą Państwo...

  Więcejo "ŚMIERĆ IWANA ILJICZA na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: BALKON na Scenie Kameralnej

  Dzisiaj i jutro na Scenie Kameralnej w Sopocie dwa premierowe pokazy BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty! Mamy ogromną nadzieję, że ta inscenizacja wielkiej współczesnej klasyki z Katarzyną Dałek, Dorotą Androsz, Katarzyną Figurą, Cezarym Rybińskim, Krzysztofem Matuszewskim, Jankiem Napieralskim i Robertem Ninkiewiczem na czele dwudziestoosobowej obsady spotka się z...

  Więcejo "BALKON na Scenie Kameralnej "
Więcej aktualności aktualności