Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: KORDIAN w Teatrze Wybrzeże

  W roku 2019 mija trzydzieści siedem lat od ostatniej premiery KORDIANA na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Miała ona miejsce w listopadzie 1982 roku i była artystyczną reakcją na traumę stanu wojennego. Od tamtego czasu minęły blisko cztery dekady, które fundamentalnie zmieniły nie tylko polski teatr, ale i całą polską rzeczywistość.

  Więcejo "KORDIAN w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: TROJANKI na Festiwalu Boska Komedia

  Znakomite TROJANKI Eurypidesa w reżyserii Jana Klaty biorą udział w 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w konkursie INFERNO. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 17.15 i we wtorek, 10 grudnia o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie.

  Więcejo "TROJANKI na Festiwalu Boska Komedia"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Dziewiąta Recepta w Starej Aptece

  W poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 18.00 zapraszamy na dziewiątą Receptę w Starej Aptece, w ramach której zaprezentujemy film SOLIDARNOŚĆ WEDŁUG KOBIET Piotra Śliwowskiego i Marty Dzido. Po projekcji odbędzie się rozmowa z twórcami, którą poprowadzi Michał Kurkowski. Wstęp wolny!

  Więcejo "Dziewiąta Recepta w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na styczeń

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na styczeń. W tym czasie zaprezentujemy KORDIANA, KARMANIOLĘ CZYLI OD SASA DO LASA, JAK WAM SIĘ PODOBA, SEKS DLA OPORNYCH, RAJ DLA OPORNYCH, MARIĘ STUART, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, INTYMNE LĘKI, spektakl PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ, RESET, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA,...

  Więcejo "Repertuar na styczeń"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Warsztaty oświetleniowe i akustyczne w Teatrze Wybrzeże

  Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty specjalizacji teatralnych w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. Zainteresowanym techniką oświetlenia i nagłośnienia proponujemy warsztat oświetleniowy oraz warsztat akustyczny. Uczestnicy zasiądą za konsoletą i zgłębią tajniki teatralnego fachu pod okiem naszych pracowników.

  Więcejo "Warsztaty oświetleniowe i akustyczne w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Moniuszko w wydaniu nadzwyczajnym Dyskusyjnego Klubu Teatralnego

  W fetowanym właśnie Roku Stanisława Moniuszki serdecznie zapraszamy na wydanie nadzwyczajne Dyskusyjnego Klubu Teatralnego, które odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 19.00 w Starej Aptece w Gdańsku. W trakcie spotkania ściągniemy bohatera z pomnika, by sprawdzić, jakim był człowiekiem i artystą.

  Więcejo "Moniuszko w wydaniu nadzwyczajnym Dyskusyjnego Klubu Teatralnego"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Kup Bilet Prezent w Forum Gdańsk!

  Coraz bliżej Święta! Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego świątecznego punktu sprzedaży w Forum Gdańsk! Od dzisiaj do 23 grudnia mogą tam Państwo kupić Bilet Prezent, będący idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać.

  Więcejo "Kup Bilet Prezent w Forum Gdańsk!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sylwester w Teatrze

  Drodzy widzowie, w wieczór sylwestrowy zaprezentujemy trzy znakomite tytuły - KARMANIOLĘ czyli OD SASA DO LASA na Dużej Scenie, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP na scenie Stara Apteka oraz spektakl NIEZWYCIĘŻONY na Scenie Kameralnej w Sopocie! Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.

  Więcejo "Sylwester w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PEŁNIA SZCZĘŚCIA w programie KULTURA DOSTĘPNA

  Zapraszamy Państwa na kolejny spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W środę, 4 grudnia o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana w reżyserii Adama Orzechowskiego.

  Więcejo "PEŁNIA SZCZĘŚCIA w programie KULTURA DOSTĘPNA"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Rodzic w Teatrze

  Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

  Więcejo "Rodzic w Teatrze"
Więcej aktualności aktualności