Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: DOBRY ADRES. DRAMATY

  W czwartek, 15 grudnia o godzinie 19.00 w Starej Aptece odbędzie się promocja książki DOBRY ADRES. DRAMATY Władysława Zawistowskiego, na którą składa się wybór dramatów z lat 1980-2013 wydanych przez Instytut Badań Literackich PAN pod redakcją prof. Zbigniewa Majchrowskiego w serii DRAMAT POLSKI. REAKTYWACJA.

  Więcejo "DOBRY ADRES. DRAMATY"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: SZELMOSTWA LISA WITALISA w 64. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  Zapraszamy Państwa na 64. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony spektaklowi SZELMOSTWA LISA WITALISA Jana Brzechwy w reżyserii Joanny Zdrady. Weźmie w nim udział zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 6 grudnia o godzinie 13:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp wolny.

  Więcejo "SZELMOSTWA LISA WITALISA w 64. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PUNKT ZERO na Scenie Malarnia

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PUNKTU ZERO Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego. Prapremiera spektaklu odbędzie się w piątek, 13 stycznia na Scenie Malarnia.

  Więcejo "PUNKT ZERO na Scenie Malarnia"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na styczeń

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na styczeń. W tym czasie zaprezentujemy prapremierę spektaklu PUNKT ZERO Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego, a także TROJANKI, ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA, NORĘ, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, spektakl BUNBURY, EMIGRANTKI, ŻABUSIĘ, KIM JEST PAN SCHMITT? oraz spektakl NIEZWYCIĘŻONY.

  Więcejo "Repertuar na styczeń"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Z okazji Mikołajek - SZELMOSTWA LISA WITALISA!

  Z okazji Mikołajek serdecznie zapraszamy naszych najdroższych i najmłodszych widzów na SZELMOSTWA LISA WITALISA Jana Brzechwy w reżyserii Joanny Zdrady. Przedstawienie zostanie zaprezentowane 1, 2, 3, 4 i 6 grudnia na Scenie Kameralnej w Sopocie.

  Więcejo "Z okazji Mikołajek - SZELMOSTWA LISA WITALISA!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: RODZICE W TEATRZE

  Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu RODZICE W TEATRZE. Dzieci świetnie bawiły się z naszymi animatorami. Motywem przewodnim zajęć był PACYNKOWY ŚWIAT, a rodzice mogli w tym czasie obejrzeć spektakl WIĘZI. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 grudnia.

  Więcejo "RODZICE W TEATRZE"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Warsztat OPOWIEŚĆ GRUDNIOWA

  W grudniowy wieczór serdecznie Państwa zapraszamy na warsztat teatralny OPOWIEŚĆ GRUDNIOWA, który odbędzie się w najbliższą środę, 7 grudnia o godzinie 19:00 w Starej Aptece.

  Więcejo "Warsztat OPOWIEŚĆ GRUDNIOWA"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Bilet Prezent

  Serdecznie zachęcamy do zakupu Biletu Prezentu, będącego idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet Prezent jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "Bilet Prezent"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sylwester w Teatrze

  Drodzy widzowie, w wieczór sylwestrowy zaprezentujemy CZEGO NIE WIDAĆ na Scenie Kameralnej, INTELIGENTÓW na Scenie Malarnia oraz wyjątkowy pożegnalny pokaz TAJEMNICZEJ IRMY VEP w podwójnej obsadzie w Starej Aptece. Po każdym spektaklu zapraszamy na lampkę wina i słodki upominek.

  Więcejo "Sylwester w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Projekt RODZICE W TEATRZE

  Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Projekt RODZICE W TEATRZE zapewni wszystkim rodzicom i dzieciom niezapomniane wrażenia.

  Więcejo "Projekt RODZICE W TEATRZE"
Więcej aktualności aktualności