Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: LITTLE PONY w Starej Aptece

  W najbliższy czwartek, 20 grudnia o godzinie 19.00 na nowej scenie Stara Apteka odbędzie się prapremiera spektaklu LITTLE PONY Paco Bezerry w reżyserii Rudolfa Zioły.

  Więcejo "LITTLE PONY w Starej Aptece "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Druga odsłona Recepty w Starej Aptece

  W poniedziałek, 14 stycznia o godzinie 18.00 odbędzie się druga odsłona Recepty w Starej Aptece, której gościem będzie Paco Bezerra, hiszpański dramatopisarz młodego pokolenia, którego głośny na świecie dramat EL PEQUEÑO PONI (LITTLE PONY) będzie miał w grudniu polską prapremierę w Teatrze Wybrzeże.

  Więcejo "Druga odsłona Recepty w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Gramy w Święta!

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na świąteczną prezentację spektaklu DAMY I HUZARY albo Play Fredro w reżyserii Adama Orzechowskiego. Przedstawienie zostanie zagrane w środę, 26 grudnia o godzinie 19.00 na Dużej Scenie.

  Więcejo "Gramy w Święta!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na styczeń

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na styczeń. W tym czasie zaprezentujemy prapremierę WIĘZI Jarosława Murawskiego i Michała Buszewicza w reżyserii Oleny Apczel, LITTLE PONY, RUSKICH, spektakl SKRZYNK@PANDORY, SEKS DLA OPORNYCH, ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY, BRONIEWSKIEGO, BELLA FIGURA, TROJANKI, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, PAR PARANOJE, AKT RÓWNOLEGŁY, RANDKĘ...

  Więcejo "Repertuar na styczeń"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: RAJ DLA OPORNYCH w Katowicach

  Z przyjemnością informujemy, że RAJ DLA OPORNYCH Michele Riml w reżyserii Krystyny Jandy weźmie udział w 12. edycji Katowickiego Karnawału Komedii. Spektakl zostanie zaprezentowany w niedzielę, 3 lutego o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach.

  Więcejo " RAJ DLA OPORNYCH w Katowicach"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PRZESIEDLEŃCY. Nowy Escape Room w Teatrze Wybrzeże

  Na koniec roku mamy dla Was niespodziankę - do Teatru Wybrzeże powraca Escape Room, tym razem w zupełnie nowej odsłonie! Serdecznie zapraszamy rodziny, grupy znajomych i firmy do skorzystania z doskonałej zabawy połączonej z popularyzacją historii Polski.

  Więcejo "PRZESIEDLEŃCY. Nowy Escape Room w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Bilet prezent

  Coraz bliżej Święta! Od 3 do 23 grudnia serdecznie zapraszamy Państwa do naszego świątecznego punktu sprzedaży w Galerii Handlowej Manhattan. Mogą tam Państwo kupić Bilet prezent, będący idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać.

  Więcejo "Bilet prezent"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Sylwester w Teatrze Wybrzeże

  Drodzy widzowie, w wieczór sylwestrowy zaprezentujemy trzy znakomite tytuły - DAMY I HUZARY albo Play Fredro na Dużej Scenie, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP na scenie Stara Apteka oraz RESET na Scenie Kameralnej w Sopocie! Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.

  Więcejo "Sylwester w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: BABA CHANEL w Wejherowie

  Miło nam poinformować, że spektakl BABA CHANEL Nikołaja Kolady w reżyserii Adama Orzechowskiego zostanie zaprezentowany w czwartek, 3 stycznia o godzinie 19.00 w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Bilety na przedstawienie do kupienia na stronie www.wck.org.pl

  Więcejo "BABA CHANEL w Wejherowie"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Spektakl seniora

  Drodzy seniorzy, w sezonie 2018/2019 co miesiąc prezentujemy jeden tytuł specjalny objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na dane przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 20 zł! W styczniu spektakl seniora to: SKRZYNK@PANDORY Billy'ego van Zandta i Jane Milmore w reżyserii Adama Orzechowskiego.

  Więcejo "Spektakl seniora"
Więcej aktualności aktualności