
Tego jeszcze u nas nie było!
16 maja 2025 roku zagraliśmy Iwonę, księżniczkę Burgunda na scenie Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, w ramach 65. Kaliskich Spotkań Teatralnych – najstarszego festiwalu teatralnego w Polsce. To był niezwykły wieczór, pełen emocji, teatralnej energii i wspaniałej publiczności.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótką filmową relację zza kulis. Po zakamarkach kaliskiego teatru oprowadza Jakub Nosiadek, który dzieli się swoim spojrzeniem na festiwalowe życie i atmosferę tego wyjątkowego miejsca.
Zapraszamy do obejrzenia – zajrzyjcie z nami tam, gdzie zwykle widzowie nie mają wstępu!

W ubiegłym tygodniu, w ramach festiwalu Between.Pomiędzy odbyła się rozmowa z Agatą Dudą Gracz, a już dziś o 19:00 będziemy kontynuować festiwalowe rozważania i porozmawiamy o spektaklu 𝐒𝐩𝐫𝐚𝐰𝐚 𝐃𝐚𝐯𝐢𝐝𝐚 𝐅𝐫𝐚𝐧𝐤𝐟𝐮𝐫𝐭𝐞𝐫𝐚. Rozmowę poprowadzi Małgorzata Woźniak.

Co się wydarzy, gdy teatr zamieni się w taneczny rój rodem z bajki? Zapraszamy na roztańczone świętowanie Dnia Dziecka.

Jeżeli wciąż szukacie pomysłu na idealny prezent z okazji zbliżającego się Dnia Matki, mamy dla Was rozwiązanie!