WHY DON'T YOU LIKE SADNESS?

Spektakl jest subtelną podróżą przez labirynt stanów emocjonalnych, którą można porównać do przechodzenia z pokoju do pokoju. Każdy z tych pokoi nasycony jest innym odcieniem i bywa, że wchodząc do jakiegoś z nich odkrywamy nie po raz pierwszy, że jest nam cholernie smutno. Otulamy się tym smutkiem jak kołderką i nie śpieszymy się by spod niej wyjść. Melancholia wywołuje spowolnienie, dzięki któremu możemy z uwagą przyjrzeć się wszystkiemu, a przeżywając ten stan jednocześnie staramy się złapać do niego dystans by móc z nową energią otworzyć kolejne drzwi.

Spektakl zalecany dla widzów od 15 roku życia.

Produkcja: Teatr Dada von Bzdülöw, Teatr Wybrzeże
Przy wsparciu Urzędu Miasta Gdańska

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 50 minut (bez przerwy)

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

   Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

   W miniony piątek na Scenie Malarnia odbyły się premiery dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGII (MIMOWOLNEJ REAKTYWACJI) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Współproducentem spektakli jest Teatr Wybrzeże.
   Więcejo "Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS"
  • Zdjęcie artykułu Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

   Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

   Dzisiaj o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia odbędą się premiery dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGII (MIMOWOLNEJ REAKTYWACJI) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Współproducentem spektakli jest Teatr Wybrzeże. 
   Więcejo "Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS"
  • Zdjęcie artykułu STRATEGIA i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w Teatrze Wybrzeże

   STRATEGIA i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w Teatrze Wybrzeże

   W Teatrze Wybrzeże trwają próby do dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGIA (MIMOWOLNA REAKTYWACJA) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Te dwa tytuły złoża się na jeden wieczór. Współproducentem przedstawień jest Teatr Wybrzeże. Planowana premiera: 22 lipca 2016 roku na Scenie Malarnia.
   Więcejo "STRATEGIA i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w Teatrze Wybrzeże"