Słodki ptak młodości

Tennessee Williams

Chance Wayne - główny bohater SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI - powraca do rodzinnego miasteczka po nieudanej próbie zrobienia kariery w Hollywood. Towarzyszy mu podstarzała gwiazda kina - Księżniczka Kosmonopolis. Chance Wayne robi wszystko, by nie widzieć, że lata nieobecności zmieniły tak jego, jak i mieszkańców miasteczka, rządzonego przez radykalnego prawicowego polityka – Bossa Finleya.

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 2 godziny 20 minut (jedna przerwa)
 • Tylko dla dorosłych

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu Jubileusz SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI

  Jubileusz SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI

  Już jutro o godzinie 20.30 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy po raz setny jeden z naszych najlepszych spektakli - SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI Tennessee Williamsa w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego z wybitną i wielokrotnie nagradzaną kreacją Doroty Kolak.
  Więcejo "Jubileusz SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI"
 • Zdjęcie artykułu 5xKOLAK

  5xKOLAK

  Trwa przegląd spektakli z udziałem jednej z najwybitniejszych polskich aktorek, laureatki wielu prestiżowych nagród, gwiazdy naszego teatru - Doroty Kolak, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej na scenach Teatru Wybrzeże. Za nami prezentacja NASZYCH NAJDROŻSZYCH, G®UPY LAOKOONA, ZMIERZCHU BOGÓW, spotkanie aktorki z widzami oraz wernisaż wystawy 75xKOLAK.
  Więcejo "5xKOLAK"
 • Zdjęcie artykułu Weekend majowy w Teatrze Wybrzeże

  Weekend majowy w Teatrze Wybrzeże

  W weekend majowy serdecznie zapraszamy na Dużą Sceną na spektakl PER PROCURA Neila Simona w reżyserii Adama Orzechowskiego oraz na sopocką Scenę Kameralną na której zagramy SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI Tennessee Williamsa w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego.
  Więcejo "Weekend majowy w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie artykułu Świetna frekwencja w Sopocie

  Świetna frekwencja w Sopocie

  Miło nam poinformować, że spektakle grane w nowej siedzibie Sceny Kameralnej cieszą się olbrzymią popularnością. Średnia frekwencja w ciągu ostatnich 4 miesięcy wyniosła ponad 90 procent!
  Więcejo "Świetna frekwencja w Sopocie"
 • Zdjęcie artykułu Kolejne spektakle w Sopocie

  Kolejne spektakle w Sopocie

  Scena Kameralna Teatru Wybrzeże w Sopocie, której oficjalne otwarcie nastąpi już 18 września, stopniowo rozbudowuje swój repertuar.
  Więcejo "Kolejne spektakle w Sopocie"