POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ

Bonn Park


Opis scenografii i postaci [KLIKNIJ TUTAJ]

POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ to swoiste political fiction, metakabaret społeczno-polityczny, którego główni bohaterowie wywodzą się z pierwszych stron gazet. Donald Trump, Kim Dzong Un czy Heidi Klum funkcjonują tu na tych samych ontologicznych zasadach – jako produkt autorskiej fantazji Bonna Parka. Z jednej strony jest to drapieżna satyra na światowe status quo, w wymiarze społecznym i politycznym, a z drugiej przejmująca diagnoza niemocy, za którą stoją największe tragedie współczesnego świata.

Prawa autorskie do sztuki reprezentuje w Polsce Agencja ADiT Elżbieta Manthey.

Spektakl dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.

W najbliższym spektaklu w roli "Dziecko Chore na Raka mające przed sobą już tylko kilka dni życia i ostatnie życzenie, Manuel Neuer może nie, ale po prostu ktoś inny, Wredny Chór Dziecięcy" wystąpi Adam Turczyk. 

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)
 • Sezon 2021/2022

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ w 66. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ w 66. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  Zapraszamy Państwa na 66. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony spektaklowi POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ Bonna Parka. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w środę, 22 lutego o godzinie 20.40 na Scenie Malarnia. Wstęp wolny. O SPEKTAKLU
  Więcejo "POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ w 66. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym "
 • Zdjęcie artykułu Najlepszy, najlepsza, najlepsi z Teatru Wybrzeże

  Najlepszy, najlepsza, najlepsi z Teatru Wybrzeże

  Nasi znakomici artyści zostali wyróżnieni w tegorocznej ankiecie miesięcznika Teatr „Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2020/2021". Krytycy teatralni wskazali na Dorotę Kolak, Franciszka Szumińskiego, Marcina Miodka, Annę Kociarz, Katarzynę Dałek, Rafała Ryterskiego, a także sztukę POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ.
  Więcejo " Najlepszy, najlepsza, najlepsi z Teatru Wybrzeże"
 • Zdjęcie artykułu Sukces POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ!

  Sukces POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ!

  Z ogromną radością informujemy, że premierowy pokaz POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego zakończyła wielominutowa, gorąca owacja. Drodzy widzowie - z całego serca dziękujemy i zapraszamy na kolejne spektakle!
  Więcejo "Sukces POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ!"
 • Zdjęcie artykułu POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ na Scenie Malarnia

  POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ na Scenie Malarnia

  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego. 
  Więcejo " POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ na Scenie Malarnia"