NASI NAJDROŻSI

Philip Osment

Kameralny dramat psychologiczny utrzymany w nieco czechowowskim klimacie. Oglądamy życie grupy mieszkańców małego miasteczka, których łączą koligacje rodzinne i przynależność do miejscowego, kościelnego chóru. Z pozornie błahych, niewinnie prozaicznych rozmów krystalizuje się dziwny, duszny krajobraz ludzki, pełen wzajemnych zaszłości, miłosnych zawodów, rozczarowań jakością własnego życia. Obraz ludzi, których każdy kontakt z wielkim, zewnętrznym światem budzi zazdrość i emocje grożące niespodziewanym wybuchem.

NASI NAJDROŻSI to polska prapremiera tekstu, cenionego, mało znanego jeszcze w Polsce, dramatopisarza brytyjskiego, Philipa Osmenta.

 • Polska Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 2 godziny 25 minut (jedna przerwa)

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu Jubileusz NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Jubileusz NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Serdecznie zapraszamy na 100. NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło. Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się w czwartek, 3 maja o godzinie 18.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie. 
   Więcejo "Jubileusz NASZYCH NAJDROŻSZYCH"
  • Zdjęcie artykułu Majówka w Teatrze Wybrzeże

   Majówka w Teatrze Wybrzeże

   Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy na majówkę w Teatrze Wybrzeże! W jej ramach zaprezentujemy Państwu dwa znakomite tytuły – BELLA FIGURA oraz NASZYCH NAJDROŻSZYCH.
   Więcejo "Majówka w Teatrze Wybrzeże"
  • Zdjęcie artykułu Warsztat do NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Warsztat do NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Serdecznie zapraszamy na warsztat do NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.
   Więcejo "Warsztat do NASZYCH NAJDROŻSZYCH"
  • Zdjęcie artykułu PORTRET DAMY i NASI NAJDROŻSI w programie KULTURA DOSTĘPNA

   PORTRET DAMY i NASI NAJDROŻSI w programie KULTURA DOSTĘPNA

   Zapraszamy Państwa na kolejne spektakle z napisami i audiodeskrypcją prezentowane w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W najbliższą środę o godzinie 19.00 na Dużej Scenie zaprezentujemy PORTRET DAMY, natomiast w najbliższy piątek o godzinie 19:00 na Scenie Malarnia zagramy NASZYCH NAJDROŻSZYCH.
   Więcejo "PORTRET DAMY i NASI NAJDROŻSI w programie KULTURA DOSTĘPNA"
  • Zdjęcie artykułu 5xKOLAK

   5xKOLAK

   Trwa przegląd spektakli z udziałem jednej z najwybitniejszych polskich aktorek, laureatki wielu prestiżowych nagród, gwiazdy naszego teatru - Doroty Kolak, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej na scenach Teatru Wybrzeże. Za nami prezentacja NASZYCH NAJDROŻSZYCH, G®UPY LAOKOONA, ZMIERZCHU BOGÓW, spotkanie aktorki z widzami oraz wernisaż wystawy 75xKOLAK.
   Więcejo "5xKOLAK"
  • Zdjęcie artykułu Jubileuszowi NASI NAJDROŻSI

   Jubileuszowi NASI NAJDROŻSI

   Serdecznie zapraszamy na pięćdziesiątych NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło. Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.
   Więcejo "Jubileuszowi NASI NAJDROŻSI"
  • Zdjęcie artykułu NASI NAJDROŻSI w TEATRZE KONESERA

   NASI NAJDROŻSI w TEATRZE KONESERA

   Z przyjemnością informujemy, że NASI NAJDROŻSI Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło wezmą udział w przeglądzie TEATR KONESERA. Prezentacja spektaklu odbędzie się w piątek, 12 kwietnia 2013 roku w Teatrze Małym w Tychach.
   Więcejo "NASI NAJDROŻSI w TEATRZE KONESERA"
  • Zdjęcie artykułu NASI NAJDROŻSI w Sopocie

   NASI NAJDROŻSI w Sopocie

   Serdecznie zapraszamy na NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło. Spektakl zostanie zaprezentowany w najbliższą sobotę i niedzielę na Scenie Kameralnej w Sopocie.
   Więcejo "NASI NAJDROŻSI w Sopocie"
  • Zdjęcie artykułu Świetna frekwencja w Sopocie

   Świetna frekwencja w Sopocie

   Miło nam poinformować, że spektakle grane w nowej siedzibie Sceny Kameralnej cieszą się olbrzymią popularnością. Średnia frekwencja w ciągu ostatnich 4 miesięcy wyniosła ponad 90 procent!
   Więcejo "Świetna frekwencja w Sopocie"
  • Zdjęcie artykułu Nowe spektakle w Sopocie

   Nowe spektakle w Sopocie

   Scena Kameralna Teatru Wybrzeże poszerza swój repertuar o kolejne dwa tytuły. W przyszłym tygodniu sopocka publiczność będzie miała okazję po raz pierwszy zobaczyć spektakle do tej pory grane wyłącznie na gdańskiej Scenie Malarnia - NASZYCH NAJDROŻSZYCH i POSKROMIENIE ZŁOŚNICY.
   Więcejo "Nowe spektakle w Sopocie"
  • Zdjęcie artykułu Kolejne spektakle w Sopocie

   Kolejne spektakle w Sopocie

   Scena Kameralna Teatru Wybrzeże w Sopocie, której oficjalne otwarcie nastąpi już 18 września, stopniowo rozbudowuje swój repertuar.
   Więcejo "Kolejne spektakle w Sopocie"
  • Zdjęcie artykułu Trailer NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Trailer NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Zapraszamy Państwa do obejrzenia trailera NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło.
   Więcejo "Trailer NASZYCH NAJDROŻSZYCH"
  • Zdjęcie artykułu Po premierze NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Po premierze NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   „Kościelny chór w małym miasteczku w Anglii dostał brawa już na początku sztuki. I to brawa jak najbardziej zasłużone, bowiem dawno nie widziałam takiego koncertu gry aktorskiej. Każdy zbudował wyrazistą, konsekwentnie poprowadzoną postać. Wszyscy grają z ogromną sugestywnością, pozostając w pamięci.”
   Więcejo "Po premierze NASZYCH NAJDROŻSZYCH"
  • Zdjęcie artykułu Ze sceny na ekran/z ekranu na scenę

   Ze sceny na ekran/z ekranu na scenę

   W Międzynarodowy Dzień Teatru, 27 marca, otwieramy naszą nową ekspozycję plakatów. Do głównego foyer Teatru Wybrzeże zapraszamy na wystawę ZE SCENY NA EKRAN/Z EKRANU NA SCENĘ.
   Więcejo "Ze sceny na ekran/z ekranu na scenę"
  • Zdjęcie artykułu Międzynarodowy Dzień Teatru - dwie premiery i promocja

   Międzynarodowy Dzień Teatru - dwie premiery i promocja

   Międzynarodowy Dzień Teatru przypada 27 marca, jednak my obchodzimy go w tym roku przez cały weekend. Teatr Wybrzeże przygotował na to święto dla Państwa aż dwa prapremierowe spektakle: PERSONĘ Ingmara Bergmana w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego (prapremiera: 26 marca na Czarnej Sali), oraz NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło...
   Więcejo "Międzynarodowy Dzień Teatru - dwie premiery i promocja"
  • Zdjęcie artykułu Próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   Próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH

   W Teatrze Wybrzeże w Gdańsku trwają próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta. Reżyseruje Rudolf Zioło, scenografię do spektaklu przygotowuje Magdalena Gajewska. Planowana prapremiera: 27 marca 2010 roku na Scenie Malarnia.
   Więcejo "Próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH"