Farsa z Walworth

Enda Walsh

Historia rodziny irlandzkich emigrantów z Cork osiadłych w robotniczej dzielnicy Londynu. Ojciec i jego dwaj dorośli synowie odgrywają co dzień sceny ze swojej przeszłości. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy jeden z synów przynosi do domu niewłaściwą torbę z zakupami. Jak odegrać rytualne sceny bez kury i tostowego chleba? Ojciec węszy podstęp. Wraz z narastaniem konfliktu, ukazuje się nam mroczna tajemnica, która skłoniła rodzinę do nagłego wyjazdu z ojczyzny.

 • Polska Premiera: - Scena Kameralna
 • Czas trwania: 1 godzina 50 minut (bez przerw)

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu FARSA Z WALWORTH w Sopocie

   FARSA Z WALWORTH w Sopocie

   Po półrocznej przerwie na deski Sceny Kameralnej wraca FARSA Z WALWORTH Endy Walsha. Spektakl zostanie zaprezentowany w najbliższy weekend, 11, 12 i 13 lutego o godzinie 20.00. Zapraszamy!
   Więcejo "FARSA Z WALWORTH w Sopocie"
  • Zdjęcie artykułu FARSA Z WALWORTH wraca do Sopotu

   FARSA Z WALWORTH wraca do Sopotu

   Po dłuższej nieobecności wraca do Sopotu oklaskiwana już trzeci sezon FARSA Z WALWORTH. Zapraszamy na dwa najbliższe spektakle, grane w sobotę i niedzielę, 25 i 26 września na nowej Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 30.
   Więcejo "FARSA Z WALWORTH wraca do Sopotu"
  • Zdjęcie artykułu Farsa po raz pierwszy w Gdańsku

   Farsa po raz pierwszy w Gdańsku

   Pierwszy raz możemy obejrzeć FARSĘ Z WALWORTH, znaną z sopockiej Sceny Kameralnej w Gdańsku, na Scenie Malarnia. Serdecznie zapraszamy już od jutra na trzy październikowe pokazy: spektakl zostanie zagrany w najbliższy czwartek, piątek i sobotę o godzinie 21.00.
   Więcejo "Farsa po raz pierwszy w Gdańsku"