Scena Kameralna im. Joanny Bogackiej

Najbliższe spektakle

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu Repertuar na listopad

  Repertuar na listopad

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy prapremierę EMIGRANTEK Radosława Paczochy w reżyserii Elżbiety Depty. W listopadzie zagramy również NORĘ, ŻABUSIĘ, ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA, KORDIANA, RUSKICH, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, MARY PAGE MARLOWE, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, FEDRĘ, INTELIGENTÓW, PAR PARANOJE, SEKS DLA OPORNYCH oraz KONIEC WIELKIEJ WOJNY.
  Więcejo "Repertuar na listopad"
 • Zdjęcie artykułu Bilet otwarty

  Bilet otwarty

  Bilet otwarty jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże.
  Więcejo "Bilet otwarty"
 • Zdjęcie artykułu Kawiarnia we foyer Sceny Kameralnej

  Kawiarnia we foyer Sceny Kameralnej

  Szanowni Państwo, Teatr Wybrzeże szuka najemcy kawiarni we foyer Sceny Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "Kawiarnia we foyer Sceny Kameralnej"
 • Zdjęcie artykułu W najnowszym numerze miesięcznika Teatr

  W najnowszym numerze miesięcznika Teatr

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego numeru miesięcznika Teatr, w którym znajdą Państwo wywiad z Katarzyną Figurą, a także dwie znakomite recenzje FEDRY i ŚMIERCI KOMIWOJAŻERA!
  Więcejo "W najnowszym numerze miesięcznika Teatr"
 • Zdjęcie artykułu X Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY

  X Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY

  Dzisiaj rozpoczyna się dziesiąta edycja Festiwalu BETWEEN.POMIĘDZY. W tym roku temat przewodni to WYSPA. Organizatorzy traktują to hasło dosłownie, chociażby gdy zapraszają twórców z Irlandii i Wielkiej Brytanii, a jednocześnie pozostają otwarci na nieoczywiste jego odczytania.
  Więcejo "X Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY"
 • Zdjęcie artykułu Jubileuszowe Wybrzeże Sztuki!

  Jubileuszowe Wybrzeże Sztuki!

  Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie! Trwa jubileuszowa 10. edycja naszego przeglądu Wybrzeże Sztuki. W tym roku na scenach Teatru Wybrzeże prezentujemy kilka najciekawszych spektakli minionego sezonu w tym i nasze premiery!
  Więcejo "Jubileuszowe Wybrzeże Sztuki!"
 • Zdjęcie artykułu Sopot Non-Fiction

  Sopot Non-Fiction

  Trwa VII Festiwal Teatru Dokumentalnego i Rezydencja Artystyczna Sopot Non-Fiction.
  Więcejo "Sopot Non-Fiction"
 • Zdjęcie artykułu Repertuar na wrzesień

  Repertuar na wrzesień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na wrzesień. W tym czasie zaprezentujemy premierę TROJANEK, spektaklu Teatru Dada von Bzdülöw ONE, a także przedstawienia prezentowane w ramach 10. edycji Wybrzeża Sztuki - TROJANKI, MURZYNI WE FLORENCJI, POD PRESJĄ, ZAPISKI Z WYGNANIA, PRZEBUDZENIE WIOSNY, BELLA FIGURA i ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY.
  Więcejo "Repertuar na wrzesień"
 • Zdjęcie artykułu Repertuar na sierpień

  Repertuar na sierpień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na sierpień. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu DAMY I HUZARY albo Play Fredro, a także RANDKĘ Z FEMINISTĄ, RESET, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.
  Więcejo "Repertuar na sierpień"
 • Zdjęcie artykułu Karnet Lato w Teatrze

  Karnet Lato w Teatrze

  Zapraszamy Państwa do zakupu karnetu Lato w Teatrze. Karnet zawiera 4 bilety na 4 różne dowolnie wybrane tytuły spektaklu. Karnet można wykorzystać w terminie od 28 czerwca do 31 sierpnia 2018 roku na spektakle wystawiane na wszystkich scenach - bez możliwości przedłużenia. Wybór terminów i tytułów następuje w momencie zakupu karnetu.
  Więcejo "Karnet Lato w Teatrze"

O Scenie

Nowa siedziba Sceny Kameralnej Teatru Wybrzeże jest jednym z najnowocześniejszych obiektów teatralnych w kraju. Całkowita kubatura budynku wynosi 1000 metrów sześciennych, a powierzchnia ruchomej sceny to 250 metrów kwadratowych. Wyposażona w klimatyzację widownia nowej sceny mieści 250 osób. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a także dysponuje nowoczesnym zapleczem. Scena Kameralna została oddana do użytku 23 czerwca 2010 roku, a jej oficjalnie otwarcie nastąpiło 19 września 2010 roku. Inwestycja została sfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Miasto Sopot. Jej całkowity koszt wyniósł 8,5 mln złotych. Od 26 listopada 2013 roku patronem Sceny Kameralnej jest Joanna Bogacka, wybitna aktorka, która na trwałe wpisała się w najpiękniejsze rozdziały historii polskiego teatru, a Wybrzeżowym scenom, trójmiejskiej publiczności i artystycznie kształcącej się młodzieży oddała ogrom swojego życia, pracy i talentu.

Apartamenty teatralne

Zapraszamy Państwa do korzystania z apartamentów teatralnych mieszczących się w siedzibie Sceny Kameralnej przy ulicy Monte Cassino w Sopocie. Wysoki standard pomieszczeń i niesamowita atmosfera teatru zapewnią Państwu niezapomniane przeżycia. Rezerwacje: krystyna.lukawska@teatrwybrzeze.pl, tel. 517 203 905 lub 58 551 51 50. Cennik oraz szczegółowe informacje dotyczące wyposażenia pokoi znajdą Państwo w poniższych linkach.

Pokój 01

Pokój 02

Pokój 03

Pokój 04