Scena Kameralna im. Joanny Bogackiej

Najbliższe spektakle

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu Repertuar na wrzesień i październik

  Repertuar na wrzesień i październik

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na wrzesień i październik. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu KOŁO SPRAWY BOŻEJ Konrada Hetela w reżyserii Radka Stępnia, a także KIM JEST PAN SCHMITT?, CZEGO NIE WIDAĆ, WSOPOTWZIĘTYCH, RESZTKI, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, SZELMOSTWA LISA WITALISA, NIECZUŁOŚĆ, INTELIGENTÓW, AWANTURĘ W CHIOGGI, FAUSTA, RESET,...
  Więcejo "Repertuar na wrzesień i październik"
 • Zdjęcie artykułu Lato w Teatrze

  Lato w Teatrze

  Trwa Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do sierpnia na pięciu scenach prezentujemy ponad sto spektakli, w tym dwie premiery!
  Więcejo "Lato w Teatrze"
 • Zdjęcie artykułu Otwarcie Sceny Kameralnej po przebudowie!

  Otwarcie Sceny Kameralnej po przebudowie!

  Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie, 12 lipca odbyło się oficjalne otwarcie Sceny Kameralnej po przebudowie!
  Więcejo "Otwarcie Sceny Kameralnej po przebudowie!"
 • Zdjęcie artykułu CZEGO NIE WIDAĆ na Scenie Kameralnej

  CZEGO NIE WIDAĆ na Scenie Kameralnej

  9 lipca na Scenie Kameralnej odbyła się premiera spektaklu CZEGO NIE WIDAĆ Michaela Frayna w reżyserii Jana Klaty.
  Więcejo "CZEGO NIE WIDAĆ na Scenie Kameralnej"
 • Zdjęcie artykułu Otwarcie Sceny Kameralnej

  Otwarcie Sceny Kameralnej

  12 lipca o godzinie 18.30 odbędzie się oficjalne otwarcie Sceny Kameralnej po przebudowie. Po uroczystości serdecznie zapraszamy na spektakl CZEGO NIE WIDAĆ Michaela Frayna w reżyserii Jana Klaty.
  Więcejo "Otwarcie Sceny Kameralnej "
 • Zdjęcie artykułu Fotorelacja z otwartej próby CZEGO NIE WIDAĆ

  Fotorelacja z otwartej próby CZEGO NIE WIDAĆ

  Już w ten weekend premiera CZEGO NIE WIDAĆ Michaela Frayna w reżyserii Jana Klaty, a w miniony poniedziałek na otwartą próbę spektaklu zaprosiliśmy pierwszych widzów, wśród nich wyjątkowych gości, żołnierzy 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim.
  Więcejo "Fotorelacja z otwartej próby CZEGO NIE WIDAĆ"
 • Zdjęcie artykułu Próby do spektaklu CZEGO NIE WIDAĆ

  Próby do spektaklu CZEGO NIE WIDAĆ

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu CZEGO NIE WIDAĆ na podstawie sztuki Michaela Frayna. Sztukę w przekładzie Karola Jakubowicza i Małgorzaty Semil reżyseruje Jan Klata, scenografię do spektaklu przygotowuje Mirek Kaczmarek, za choreografię odpowiada Maćko Prusak. Planowana premiera: 9 lipca 2022 roku na Scenie Kameralnej im. Joanny Bogackiej.
  Więcejo "Próby do spektaklu CZEGO NIE WIDAĆ"
 • Zdjęcie artykułu Repertuar na czerwiec

  Repertuar na czerwiec

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na czerwiec. W tym czasie zagramy spektakle: SZELMOSTWA LISA WITALISA, ŻABUSIA, SCENY Z EGZEKUCJI, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, NIEZWYCIĘŻONY, WIĘZI, NIECZUŁOŚĆ, WSOPOTWZIĘCI, EMIGRANTKI, INTELIGENCI, KARMANIOLĘ czyli OD SASA DO LASA oraz WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU.
  Więcejo "Repertuar na czerwiec"
 • Zdjęcie artykułu WSOPOTWZIĘCI w 120. rocznicę powstania kurortu

  WSOPOTWZIĘCI w 120. rocznicę powstania kurortu

  29 kwietnia na Scenie Kameralnej odbyła się prapremiera spektaklu WSOPOTWZIĘCI dedykowanego miastu Sopot w 120. rocznicę powstania kurortu. 
  Więcejo "WSOPOTWZIĘCI w 120. rocznicę powstania kurortu"
 • Zdjęcie artykułu Świadomie cukierkowy i przegięty BUNBURY

  Świadomie cukierkowy i przegięty BUNBURY

  Za nami trzecia premiera sezonu 2020/2021, pierwsza w Nowym Roku, a zarazem pierwsza premiera tej komedii po ponad 20 latach w polskim teatrze. Zapraszamy Państwa do lektury fragmentów recenzji spektaklu BUNBURY Oscara Wilde'a w reżyserii Kuby Kowalskiego.
  Więcejo "Świadomie cukierkowy i przegięty BUNBURY"

O Scenie

Nowa siedziba Sceny Kameralnej Teatru Wybrzeże jest jednym z najnowocześniejszych obiektów teatralnych w kraju. Całkowita kubatura budynku wynosi 1000 metrów sześciennych, a powierzchnia ruchomej sceny to 250 metrów kwadratowych. Wyposażona w klimatyzację widownia nowej sceny mieści 250 osób. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a także dysponuje nowoczesnym zapleczem. Patronem Sceny Kameralnej jest Joanna Bogacka, wybitna aktorka, która na trwałe wpisała się w najpiękniejsze rozdziały historii polskiego teatru, a Wybrzeżowym scenom, trójmiejskiej publiczności i artystycznie kształcącej się młodzieży oddała ogrom swojego życia, pracy i talentu.

Apartamenty teatralne

Zapraszamy Państwa do korzystania z apartamentów teatralnych mieszczących się w siedzibie Sceny Kameralnej przy ulicy Monte Cassino w Sopocie. Wysoki standard pomieszczeń i niesamowita atmosfera teatru zapewnią Państwu niezapomniane przeżycia. Rezerwacje: krystyna.lukawska@teatrwybrzeze.pl, tel. 517 203 905 lub 58 551 51 50. Cennik oraz szczegółowe informacje dotyczące wyposażenia pokoi znajdą Państwo w poniższych linkach.

Pokój 01

Pokój 02

Pokój 03

Pokój 04