ŻYCIE JEST SNEM - po premierze

ŻYCIE JEST SNEM - po premierze

W minioną sobotę na Scenie Kameralnej w Sopocie odbyła się premiera spektaklu ŻYCIE JEST SNEM Pedro Calderóna de la Barca w reżyserii Kuby Kowalskiego. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i części krytyki teatralnej.

„ŻYCIE JEST SNEM w reżyserii Kuby Kowalskiego to spektakl bardzo udany. Nieczęsto się zdarza, by teksty dopisane współcześnie do dzieła klasycznego, brzmiały tak sensownie i spójnie, jak w tym przypadku. To teatr nowoczesny, odważny, przemyślany, efektowny i inspirujący, ciekawy plastycznie i świetnie zagrany. Czego można chcieć więcej?"

Mirosław Baran, Gazeta Wyborcza

„Najnowszy spektakl Teatru Wybrzeże zachwyca miłośników mocnych, efektownych interpretacji klasycznych dzieł literackich. Jednak reżyser, Kuba Kowalski nie ma litości dla delikatnego widza i nie pobłaża gustom tych, którzy przyzwyczajeni są do tzw. klasycznego teatru."

Aleksandra Rzewuska, Port Kultury

„Teatr Wybrzeże może pochwalić się udaną premierą. ŻYCIE JEST SNEM w reżyserii Kuby Kowalskiego zachwyca stroną wizualną, wyśmienitą grą aktorów i muzyką na żywo. Artyści podołali niełatwemu wyzwaniu unowocześnienia znakomitego dramatu Pedro Calderlóna de la Barca."

Urszula Korąkiewicz, portal CDN

GALERIA ZDJĘĆ ZE SPEKTAKLU