Weekend z LORETTĄ i KASIĄ

Weekend z LORETTĄ i KASIĄ

Serdecznie zapraszamy na weekend z LORETTĄ George'a F. Walkera i KASIĄ Z HEILBRONNU Heinricha von Kleista. Oba spektakle zostaną zaprezentowane w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę - LORETTA na Scenie Kameralnej w Sopocie, KASIA Z HEILBRONNU na Dużej Scenie w Gdańsku.

George F. Walker
LORETTA
Reżyseria: Michał Kotański

Loretta pragnie niezależności. Za wszelką cenę. Niespodziewanie, na jej drodze do wolności, pojawia się Rosjanka Sophie, niedoszły producent filmów porno Michael i zakochany w niej Dave. Na tle groteskowej historii młodej dziewczyny przybywającej z prowincji do dużego miasta, kanadyjski autor George F. Walker, prowadzi rozważania o moralnym relatywizmie i ucieczce od odpowiedzialności. W roli tytułowej Anna Kociarz.

Heinrich von Kleist
KASIA Z HEILBRONNU
Reżyseria: Krzysztof Rekowski

Oniryczna i baśniowa opowieść o poszukiwaniu miłości. Główny bohater, Fryderyk vom Strahl, chce ułożyć sobie przyszłość z ukochaną kobietą, ale w jego życiu pojawiają się jednocześnie dwie miłości - oddana Kasia i wyemancypowana Kunegunda. Każda z nich reprezentuje inny styl życia, inny rozkład sił. Jak w takiej sytuacji poznać prawdziwe uczucie, przewidzieć szczęście, rozeznać przeznaczenie? W rolach głównych Katarzyna Kaźmierczak, Małgorzata Brajner i Michał Kowalski.

Opublikowano: