Warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik

Warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik

Serdecznie zapraszamy Państwa na FLIRT TOWARZYSKI - warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik. Zajęcia odbędą się w najbliższą niedzielę, 13 lutego o godz. 10:00 w Starej Aptece.

Podczas warsztatu dramatopisarskiego FLIRT TOWARZYSKI potraktujemy zagadnienie flirtu jako narzędzia pomocnego przy pisaniu.

Flirt to sztuka interakcji - tak samo, jak teatr. Ciekawy dialog zawsze jest flirtem - bo flirt to niedopowiedzenie, gra, podtekst, wysyłanie sygnałów, które druga strona rozmowy musi rozkodować. Flirt nie zawsze musi mieć podtekst miłosny - flirtować można z panią w sklepie, ciocią, egzaminatorem i kontrolerem biletów. Co osiągamy, flirtując? Co, jeśli flirt się nie uda? Jak używać flirtu w scenie, dialogu, budowaniu relacji między bohaterami? Na to wszystko postaramy się odpowiedzieć podczas jednodniowego warsztatu.

Warunkiem przyjęcia na warsztaty jest napisanie dwuosobowej sceny (max.1 strona A4) na temat „podobasz mi się" - koniecznie bez użycia tego zdania, na dowolne postaci (parę, dzieci, kolegów z pracy, nieznajomych w pociągu - co komu w duszy gra). Zgłoszenia należy przesłać na adres: anna.wakulik@teatrwybrzeze.pl

Czas trwania zajęć wynosi cztery godziny (z przerwą).

Na zdjęciu: Katarzyna Dałek i Piotr Chys w spektaklu AKT RÓWNOLEGŁY w reżyserii Jarosława Tumidajskiego.