
Oddajemy w Państwa ręce trzeci numer magazynu WYBRZEŻA. Tym razem chcielibyśmy przybliżyć to, co będzie się działo w Teatrze Wybrzeże do końca 2011 roku. Zapraszamy do lektury!
W nowym numerze znajdą Państwo m.in. wywiad z Anną Augustynowicz, zapowiedzi naszych najbliższych premier, wspomnienie o Kalinie Jędrusik, felieton Doroty Androsz, nowy komiks Agnieszki Szczepaniak oraz satyryczne opowiadanie Abelarda Gizy i Szymona Jachimka.
Trzeci numer Magazynu WYBRZEŻA jest dołączony do dzisiejszego wydania Dziennika Bałtyckiego. Można go także pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej.

Wspólnie obejrzeliśmy 13 spektakli przygotowanych przez 6 teatrów, od klasycznych dramatów po nowatorskie formy sceniczne. Dziś wracamy do wspominania tego niezwykle intensywnego, odważnego października.

Naszego Kmicica obejrzycie niedługo z każdego miejsca w Polsce.

Ogród otwiera się na ciało, dźwięk i słowo. To przestrzeń na nowe doświadczenia. Zapisz się już dziś, liczba miejsc jest ograniczona.